MojAndroid

Na internete sa po sérii únikov a oficiálnych odhalení objavila nová fotografia, na ktorej je možné vidieť pripravovanú vlajkovú loď OnePlus 2. Obrázok je však z neuvedeného dôvodu spracovaný nejakým filtrom, ktorý ho premenil na skicu a teda smartfón nie je viditeľný v plnej svojej kráse. Aj napriek tomu však odhaľuje niektoré kľúčové vlastnosti, ako je prítomnosť symetrického micro USB konektoru typu C, zakrivenú konštrukciu alebo rozmerný displej.

gsmarena_001

Hardvérová špecifikácia by podľa predchádzajúcich informácií mala byť veľmi slušná. Už vieme, že nový model bude vybavený výkonným čipom Snapdragon 810, ktorý aktuálne nájdeme takmer vo všetkých vlajkových lodiach iných výrobcov. Displej má mať uhlopriečku 5,5-palcov a rozlíšenie 1080p. Vo vnútri by sme mali okrem toho nájsť 3GB pamäte RAM a 16 – 64 GB vnútorné úložisko.

Samotná spoločnosť OnePlus stanovila v minulom týždni dátum predstavenia nového modelu OnePlus 2. To sa má uskutočniť v pondelok 27. júla, a to dokonca vo virtuálnej realite.

Zdroj: gsmarena

29.6.2015

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+