MojAndroid

Potvrdila to spoločnosť OnePlus, ktorá v predchádzajúcich dňoch a týždňoch začala postupne odhaľovať špecifikáciu nového OnePlus 2. Predstavenie sa má uskutočniť v pondelok 27. júla, a to dokonca vo virtuálnej realite. Spoločnosť totižto prinesie úplne nový spôsob, ako svetu ukázať svoj produkt a odhalenie novinky bude vysielať aj vo VR. Záujemcovia a fanúšikovia spoločnosti ho budú môcť sledovať za pomoci OnePlus brandovaných okuliarov, ktoré sú podobne Google Cardboardu. Zatiaľ však nie je isté, či sa event bude dať sledovať aj na nich. Myslíme si však, že by to nemal byť problém. Originálne VR okuliare od OnePlus sa budú dať získať na tomto odkaze.

“Odhalenie vlajkovej lode vo virtuálnej realite vám umožní stáť priamo pri našom tíme a fanúšikoch. Budete schopní obzerať sa po okolí a prehliadnuť si telefón novým zaujímavejším spôsobom a dokonca nájsť aj nejaké skryté prekvapenia. Je to nový spôsob rozmýšľania ohľadom štartu nového zariadenia. Nerozprávame na vás, ale s vami.”

Takže tu to máme. Už žiadne dohady o možnom dátume predstavenia, všetko podstatné uvidíme v novej inovatívnej forme už o mesiac. Podľa toho, čo sa odhalilo doteraz už vieme, že OnePlus 2 ponúkne procesor Snapdargon 810 v2.1, ako aj USB-C konektor. Ďalšie parametre a vlastnosti má spoločnosť odhaliť v ďalších dňoch, či týždňoch.

Zdroj: androidauthority

26.6.2015

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+