MojAndroid

O titule Hungry Shark sme vás informovali už pred viac ako 2 a pol rokmi. Vtedy išlo o netradičnú hru, ktorá si ešte len získavala svojich fanúšikov. Dnes vás v ďalšej časti nášho seriálu Obedná prestávka chceme zoznámiť s pokračovaním tejto hry, ktorá si za ten čas získala niekoľko miliónov priaznivcov. Ako už všetci tušíte, ide o druhú časť hry Hungry Shark s názvom Evolution.

hungry-shark-evolution-main

Ak ste niekedy boli na dovolenke pri mori a báli ste sa útoku žraloka, tak v hre Hungry Shark Evolution si to môžete vymeniť a môžete strašiť, napádať a v najlepšom prípade aj zožrať hneď niekoľko ľudských jedincov. Všetko však treba brať s rezervou. Vašou úlohou je prostredníctvom 10 tonového bieleho žraloka uloviť čo najviac ľudí, pričom vôbec nesmiete brať ohľad na ich výkriky či množstvo krvi, ktoré sa objaví vo vode.

Android hra Hungry Shark Evolution prináša perfektne spracovanú grafiku a jednoduché ovládanie, ktoré nebude robiť problém naozaj nikomu. Okrem toho v hre nájdete aj 5 druhov žralokov, ktoré si môžete vylepšovať, či dokonca aj malé žraloky, ktoré vám budú robiť popri masakroch radosť. Celkovo na vás čaká až 45 rôznorodých levelov, v ktorých na vás čakajú stovky vyľakaných ľudí, niekoľko prepracovaných efektov a množstvo ďalších súčastí tejto prepracovanej hry.

Ak vás titul Hungry Shark Evolution zaujal, stiahnite si ho pomocou nášho widgetu nižšie. Táto hra je na Google Play Store dostupná bezplatne, preto vám nič nestojí v jej vyskúšaní. Prajeme príjemné hranie!

Verzia: 5.6.0
Aktuálna cena: Zdarma
Verzia: 5.6.0
Aktuálna cena: Zdarma

15.3.2013

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+