MojAndroid

Jedna z najdôležitejších Android aplikácií vo vašom smartfóne a tablete získala aktualizáciu na verziu 6.2. Tá so sebou prináša niekoľko minoritných dizajnových zmien, zmenu niekoľkých ikon, no aj podstatnejšiu aktualizáciu funkcií. Pribudla napríklad možnosť získať odporúčania na aplikácie pomocou itinerára Gmailu. To znamená, že obchod Play vám zobrazí odporúčané aplikácie na základe toho, čo ste písali v e-mailoch. Ak vám napríklad prišla mailom letenka, obchod Play vám pri ďalšej návšteve odporučí aplikáciu aerolinky. Táto funkcia je dobrovoľná, zapnúť si ju môžete v nastaveniach obchodu Play.

obchod-play-v6-2_1 obchod-play-v6-2_2

Ako vždy, aj tentokrát aktualizácia obchodu Play prichádza potichu a aplikácia sa aktualizuje na pozadí. Nevieme však presne, kedy sa tak v našich končinách stane. Ak chcete mať aktualizáciu vo svojom vedení, tak si môžete stiahnuť APK súbor a nový obchod Play v6.2 nainštalovať do svojho Android zariadenia manuálne. Inštalovanie iba prepíše existujúcu aplikáciu a trvá iba niekoľko sekúnd. Naozaj sa nemáte čoho obávať. Ak v aplikácii obchod Play nájdete iné novinky a vylepšenia, napíšte nám do komentárov pod článkom.

Obchod Play (v6.2, .APK, 14.33 MB, APKmirror.com)

Zdroj: AndroidPolice

10.2.2016

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+