MojAndroid

Vivo X3 je nový najtenší smartfón od čínskej spoločnosti BBK. Hoci sa ešte reálne nevyrába, spoločnosť ho zobrazuje na zaujímavej sérii fotografií, kde ho predstavuje tým najoriginálnejším spôsobom – prirovnáva ho ku kuchynskému nožu. Na fotografiách je zobrazený Vivo X3 ako krája kukuricu, baklažán a uhorku. S hrúbkou iba 5,6 mm vyzerá smartfón aj na fotografiách viac než pôsobivo, o čom sa môžete presvedčiť na vlastné oči.

vivo-x3-10

vivo-x3-1 vivo-x3-2

Okrem tela s miniatúrnou hrúbkou sa očakáva, že Vivo X3 príde na trh s 5-palcovým Full HD 1080p displejom, 4-jadrovým procesorom a chýbať nebude samozrejme ani operačný systém Android, zrejme v niektorej z novších verzií. Dostupný by mal byť aj fotoaparát s najmenej 8 Mpix rozlíšením a dočkať by sme sa tohto zariadenia mohli už 22. augusta, teda presne o týždeň. Cena, za ktorú sa bude predávať, však bude zrejme vyššia, nakoľko spoločnosť bude musieť vynaložiť viac úsilia a nových technológií na výrobu smartfónu, ktorý momentálne spracovaním nájde konkurenciu len málokde. Komu z vás sa takýto tenký smartfón páči a uvažoval by o jeho kúpe? Aké výhody v tak tenkom zariadení vidíte?


Náš tip
Vivo X3: Nový najtenší smartfón na svete

Zdroj: PhoneArena

15.8.2013
 • Peter Jurček

  a bez baterky :D

 • mm

  Keby tam dali nejaku novu technologiu baterie tak by to bolo dobre inac nepouzitelne

 • DaviX

  “Prosím potlesk”, konečne niekto vymyslel smartfón s ktorým môžem krájať zeleninu.
  Môj život už nikdy nebude ako predtým. :-)

  • MartineC

   jop, ale musis to krajat na novodobom “denku” – iPade ;)

 • Martin Sagan

  ak tam bude 3000mAh baterka, nie je o com :D

 • misenkoo

  5,6mm?..:-(….tak to si pockam,az niekto vyrobi 6,5″ s hrubkou max. 1mm….dovtedy mi staci moj SGN2..:-P

 • Maher787

  Takže veľkosť a rozlíšenie displeja už nie je in, rozlíšenie foťáka už nikto nerieši, teraz majú boj aby bol čo najtenší, čo to bude nabudúce – ktorý vykydne najväčšiu vlečku hnoja … :D Výrobcovia už to pochopte lúdia chcú dobré telefóny nie sračky ktoré nič nevydržia len aby ste sa vy ukázali čo vyrobíte.

  PS: to hovorím na margo že každý android čo som mal mám a možno aj budem mať musel ísť do servisu a používanie za to nemôže

 • Peter

  Veľmi praktické a originálne, chválim výrobcu; len čo sa vybije batéria (čo bude iste veľmi skoro), telefón môžem prakticky využiť v kuchyni, keďže rád grilujem zeleninu :-D

 • Guest

  To som jediný koho najviac zaujala ta “kukurica”? :D to co je preboha za zeleninu? :D
  Alebo je to fakt kukurica pestovaná v malebnom prostredá v blázkosti čínskej chemičky? :D

+