MojAndroid

Prinášame vám druhý tohtoročný výber najlepších slovenských Android aplikácií z katalógu na našom webe. Do katalógu navyše môžete zapojiť aj vašu Android aplikáciu!

MSP SOS Kežmarok

Mesto Kežmarok v predstavuje vlastnú aplikáciu MSP SOS pre privolanie pomoci. Na Slovensku sa zatiaľ jedná o unikát. Do aplikácie sa je najprv nutné zaregistrovať. Musíte vyplniť meno, priezvisko, telefón, polohu a súhlasiť so spracovaním údajov. Samozrejme, treba aplikácii povoliť aj prístup k polohe a telefón musí mať pripojenie na internet. Rozhranie aplikácie má tlačidlo SOS, po ktorého stlačení mobil okamžite vyšle zvukový signál na Mestskú políciu v Kežmarku spolu s registrovanými údajmi. Hliadka lokalizuje miesto, kde sa dotyčná osoba v núdzi nachádza, mestské kamery sa zamerajú tým smerom a ďalšie riešenie situácie už bude na hliadke.

Verzia: 1.5.5
Aktuálna cena: Zdarma
Verzia: 1.5.5
Aktuálna cena: Zdarma

Nájdi servis

Jednoduchá slovenská aplikácia, ktorá vám pomôže nájsť najbližší servis pre vaše auto. Následne vám ukáže jeho adresu a umožní vám rovno sa k nemu navigovať. Aplikácia zatiaľ podporuje iba niekoľko značiek automobilov – Audi, Ford, Renault, ŠKODA a Toyota. V budúcnosti by mali pribudnúť ďalšie, no vývojári zvažujú, že každej značke vytvoria samostatnú aplikáciu a ak budú mať automobilky záujem, aplikácia sa bude môcť stať ich oficiálnou.

Verzia: 1.01
Aktuálna cena: Zdarma
Verzia: 1.01
Aktuálna cena: Zdarma

Offero

Nedávno na Slovensku ukončila pôsobenie služba Letgo na jednoduchú inzerciu na internete, no naskytá sa priestor pre slovenskú alternatívu Offero. Tá stavia na jednoduchosti a používaní cez smartfón. Umožňuje pridať neobmedzené množstvo inzerátov, ponuky filtrovať podľa lokality, no unikátna je systémom sociálnej siete – môžete sledovať konkrétnych predajcov a dokonca s nimi chatovať priamo v aplikácii. Nemusíte nikde volať, písať SMS či mail, jednoducho budete mať komunikáciu priamo v aplikácii, cez ktorú nakupujete.

Verzia: 2.2.5
Aktuálna cena: Zdarma
Verzia: 2.2.5
Aktuálna cena: Zdarma

Pamiatky Šahy

Známy vývojár DarkSymphony, ktorý má okrem iného na starosti aj vyššie zmienenú aplikáciu Nájdi servis, si pripravil aj nový titul Pamiatky Šahy. Ako názov napovedá, ide o aplikáciu, ktorá vám ukáže kultúrne a historické pamiatky v meste Šahy a dokonca vás k nim aj bude navigovať. Ide o šikovnú aplikáciu v prípade, že máte čas sa po meste poprechádzať a objaviť kultúru, ktorú vám ponúka. Aplikácia je okrem slovenského jazyka dostupná aj v maďarčine, nemčine a angličtine.

Verzia: 1.02
Aktuálna cena: Zdarma
Verzia: 1.02
Aktuálna cena: Zdarma

ANKETA (02/2019): Nominácie na 4ka Android Code 2019

Portál MojAndroid v spolupráci s operátorom 4ka pripravuje anketu 4ka Android Code, kde čitatelia hlasujú za najlepšie slovenské aplikácie. Aj tento rok sme sa rozhodli anketu zatraktívniť – každý mesiac prinesieme výber aplikácií zo Slovenska a na konci článku bude anketa, kde môžete vybrať jednu aplikáciu, ktorá sa vám najviac páči. Aplikácia, ktorá získa najviac hlasov automaticky postúpi do hlasovania v ankete 4ka Android Code 2019 na konci roka.

Najlepšie slovenské Android aplikácie za mesiac (02/2019) + ANKETA

Zobraziť výsledky

Loading ... Loading ...
1.4.2019

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+