MojAndroid

Iba včera sme vás informovali o tom, že populárny online bazár Letgo na Slovensku končí. Ak chcete narýchlo niečo predať alebo kúpiť z druhej ruky, máte o jednu možnosť menej. Alternatív je viacero, no služba Offero sa javí ako ideálny nástupca. Funguje veľmi podobne, aplikáciu má na svedomí slovenský startup a na našom trhu funguje už približne dva roky.

Jednoduché a intuitívne rozhranie

Ak ste boli fanúšikmi aplikácie letgo, v prípade Offero si prídete na svoje. Princíp fungovania je veľmi podobný – všetky ponuky si viete zoradiť podľa lokality, a tak máte vždy prehľad o tých inzerátoch, ktoré sa týkajú práve toho miesta, kde sa nachádzate.

Jednotlivé ponuky si môžete vyfiltrovať okrem miesta aj podľa kategórie, ceny, času pridania alebo jednoducho medzi nimi môžete vyhľadávať prostredníctvom šikovného hľadacieho nástroja.

Rovnako jednoduché je aj pridanie inzerátu. Stačí pridať fotografiu, nadpis, popis, zvoliť kategóriu, prípadne podkategóriu, stav, cenu a lokalitu a ihneď môžete zverejniť nový inzerát. Výhodou je možnosť sledovať ostatných predajcov a akonáhle tí zverejnia inzerát, príde vám upozornenie. Offero tak funguje aj ako predajná sociálna sieť, vďaka čomu môžete si môžete zapamätať overených predajcov.

Inzerátov pritom môžete zverejniť neobmedzené množstvo, čím sa Offero líši od ostatných podobných služieb. Vďaka tomu si v službe môžete vytvoriť vlastný e-shop a predávať akékoľvek množstvo produktov.

Šikovná aplikácia s extra funkciami

Samozrejme, tieto funkcie nájdete v každej verzii služby bez ohľadu na operačný systém. Mobilná aplikácia má ale niekoľko výhod – môžete si napríklad nastaviť notifikácie, ktoré vás budú informovať o akejkoľvek aktivite na vašom účte.

Samozrejme, zo smartfónu je aj pridávanie nového inzerátu najpohodlnejšie, pretože stačí produkt odfotiť telefónom a potom priamo z prostredia aplikácie vytvoriť celý inzerát. Ak hľadáte nejaký produkt, ktorý sa v službe práve nenachádza, pomôže vám funkcia Agent. Tá bude striehnuť na takýto inzerát a ak sa objaví, budete o tom informovaní priamo v aplikácii.

S ostatnými používateľmi môžete chatovať priamo v aplikácii, takže ich nemusíte kontaktovať iba prostredníctvom telefónu či e-mailu. Môžete napríklad pridať ostatných používateľov medzi priateľov a vždy uvidíte, čo vaši priatelia zrovna predávajú.

Aplikácia je pritom dostupná úplne zadarmo, v Obchode Play má už vyše 100 000 inštalácií a stiahnuť si ju môžete aj prostredníctvom nášho widgetu nižšie.

Verzia: 2.2.5
Aktuálna cena: Zdarma
Verzia: 2.2.5
Aktuálna cena: Zdarma
21.3.2019

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+