MojAndroid

Modulárne príslušenstvo MotoMods prešlo skúškou časom. Aj rok od predstavenia línie smartfónov Moto Z je toto príslušenstvo stále aktuálne a navyše nové kúsky pribúdajú takmer každý mesiac. Teraz bol predstavený najnovší kúsok, ktorý vášmu smartfónu pridá na počkanie 360° kameru.

Náš tip
Timewave Moto Mod pridá dotykovú plochu na zadnú stranu telefónu

Nový MotoMod bol iba pred malou chvíľou predstavený v Ghane na tlačovej konferencii. Informoval o tom portál TechDroider, no žiadne bližšie informácie neboli poskytnuté. Nepoznáme tak technické špecifikácie, cenu a ani dostupnosť nového príslušenstva. Na obrázku ale môžete vidieť, ako jednoducho kryt funguje – kamera figuruje v hornej časti telefónu, pričom používa dve šošovky na zachytenie 360° snímkov či videa. Nevieme ani to, či bude k dispozícii aj softvér, ktorý pomôže takýto obsah spracovávať.

Kryt by mal byť podľa všetkého dostupný pre všetky zariadenia série Moto Z, a teda sa hodí k Moto Z, Moto Z Play a Moto Z2 Play. Predstavenie novej Moto Z2 tiež očakávame už čoskoro a je zrejmé, že kryt bude kompatibilný aj s týmto zariadením.

Zdroj: TechDroider via The Verge

3.7.2017

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+