MojAndroid

Spoločnosť Esper ešte len pripravuje nový Moto Mod s názvom Timewave, no už teraz sa chcela podeliť o celý koncept s verejnosťou. Nový kryt totiž telefónu pridáva obrovské množstvo funkcionality a je oveľa univerzálnejší ako ktorýkoľvek iný Moto Mod v súčasnosti.

Náš tip
Incipio offGrid Moto Mod: Praktická power banka pre Moto Z + kryty podľa chuti | TEST

Na zadnú stranu zariadenia totiž pridá špeciálnu 5D dotykovú plochu, ktorá môže slúžiť množstvu činnostiam. Je možné sem naprogramovať rôzne skratky pre aplikácie a funkcie a vďaka tomu ešte zvýšiť užitočnosť vášho zariadenia. Vďaka tomu, že kryt a jeho funkcie sú plne prispôsobiteľné, bude kryt práve taký užitočný, ako si ho nastavíte.

Hoci ešte nepoznáme veľa detailov o pripravovanom Moto Mod, už teraz je zrejmé, že pôjde o skutočne zaujímavý kúsok. Jeho predstavenie je naplánované na jar, kedy sa dozvieme viac informácií o funkciách, ako aj o cene a dostupnosti tohto modulárneho príslušenstva pre Moto Z či Moto Z Play.

Zdroj: TechDroider, Reddit via Phandroid

21.1.2017

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+