MojAndroid

Obľúbenú mobilnú hru Monument Valley zrejme nemusíme veľmi predstavovať. Jeden z najúspešnejších mobilných titulov posledných rokov bol medzi používateľmi taký populárny, že sa dokonca dočkal niekoľkých vydarených klonov, ktoré sa výrazne inšpirovali grafikou a herným princípom tejto originálnej hry. Vzhľadom na to, aký skvelý zážitok hra ponúkala, nebola cena príliš vysoká. Teraz sa ale hra skutočne oplatí, pretože v obchode Play je dostupná v 75% zľave.

V hre budete navigovať nemú princeznú Idu nevšedným prostredím veľmi pekne spracovaného sveta. Ten ponúka okrem atraktívnej architektúry aj veľmi pozoruhodné fyzikálne zákony, ktoré nie vždy korešpondujú s tými našimi. To znamená, že sa možno ocitnete v niektorých situáciách dolu hlavou, resp. budete môcť otočiť o 180 ° celú budovu v danom leveli. Hra je o to zaujímavejšia, že mnohé prvky sa neopakujú a každá úroveň je originálna.

Náš tip
Ako úspešná je a koľko stála populárna hra Monument Valley? Pozrite si infografiku

Monument-Valley---iOS---3_99

Ak ste si hru ešte nekúpili v minulosti, teraz máte skvelú príležitosť. Za 75 centov ide o skutočne fantastickú kúpu, ktorá vám zaručí niekoľko hodín vynikajúceho relaxu. Nevieme zaručiť, kedy táto ponuka skončí, a tak by ste sa mali poponáhľať, inak sa môže stať, že hru v takejto parádnej zľave už nezískate.

Náš tip
Monument Valley víťazom 11. ročníka International Mobile Gaming Awards

Náš tip
Pirátstvo je na Androide stále vážny problém. Svoje o tom vedia aj vývojári Monument Valley

Verzia: 2.5.18
Pôvodná cena: 5,49 €
Aktuálna cena: 2,99 €
Verzia: 2.5.18
Pôvodná cena: 5,49 €
Aktuálna cena: 2,99 €

Zdroj: PhoneArena

9.7.2016

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+