MojAndroid

Určite takmer všetci poznáte známu mini hru z prehliadača Google Chrome, ktorá sa vám zobrazí ak sa pokúšate surfovať po internete bez pripojenia. Niečo podobné je v príprave pre Obchod Play, kedy sa vám ponúkne mini hra, kým čakáte na pripojenie. Akurát táto mini hra vám bude ponúknutá trochu viac priamo.

Mini hra v Obchode Play

Ak sa budete snažiť prechádzať cez rôzne kategórie v Obchode Play bez pripojenia na internet, tak sa vám okrem tradičného okna upozorňujúce na fakt, že nemáte internet zobrazí po novom trochu iné okno. To bude obsahovať kreslený obrázok satelitu a pod ním budete mať menšie okienko “Zahrajte sa, kým čakáte”. V ňom nájdete spomínanú mini hru s lietajúcim balónom. My ju ešte k dispozícii nemáme, ale môžete to vyskúšať samy, či ju už náhodou neuvidíte.

Hra má rovnaký grafický dizajn ako známy T-Rex z Google Chromu, teda so silnými pixelmi, monochromatickými farbami a jednoduchým ovládaním. Android Police spomína, že balón posúvate doľava alebo doprava a vyhýbate sa tzv. padajúcim špicatým platformám, ktoré idú zhora nadol. Aj v tejto mini hre máte len jeden život – dotknite sa špicou a hra skončila. Je tu aj pár vecí, ktoré môžete zobrať – magnet, ktorý priťahuje bublinky a viacfarebná vec, ktorá vám zaručí nesmrteľnosť na krátko.

Android Police taktiež spomína, že na internete objavili správy zo septembra, ale aj z júna, v ktorých sa hra spomínala, takže je v príprave už dlhšie. Koniec koncov, Google miluje A/B testovanie. No keďže sa objavuje čím ďalej tým viac zmienok, čoskoro by mala byť dostupná pre každého.

Náš tip
Pozor! Kvôli týmto e-mailom môžete prísť o peniaze
25.12.2020

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+