MojAndroid

Mnohí z nás používajú pripojenie prostredníctvom WiFi častejšie, ako pripojenie pomocou mobilných dát. Je dobré mať v tom prípade malého pomocníka, ktorý napríklad WiFi pripojenie vypne, keď sme si istí, že ho v určitom čase potrebovať nebudeme, napríklad počas spánku v noci alebo počas vyučovacej hodiny v škole. Aplikácia, ktorá môže pri plánovaní využívania WiFi pripojenia pomôcť, sa nazýva WiFi Timer a je od vývojára s menom Zeiger.

WiFi Timer je zatiaľ aplikácia, ktorá poskytuje základnú funkcionalitu a tou je vypnutie a zapnutie WiFi vysielača na mobilnom zariadení v určitom čase. Naplánujete si napríklad vypnutie počas nočných hodín a viac sa naozaj nemusíte starať o to, že ste si pospali so zapnutým WiFi vysielačom počas celej noci pri hlave s mobilom na nočnom stolíku.

Vývojár Zeigerapps sľubuje rozšírenie funkcionality na svojej stránke aplikácie v budúcnosti o prídavné funkcie ako je zapínanie a vypínanie WiFi podľa lokality, pridanie widgetu, podporu pre Ice Cream Sandwich alebo podporu jazykov.

Aplikácia je dostupná zadarmo v Google Play Store.

Zdroj, foto: Google Play, WiFi Timer

WiFi Timer

12.3.2012

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+