MojAndroid

Aj keď minulý rok naznačoval, že inteligentným hodinkám pomaly dochádza dych, stále si myslíme, že majú šancu na úspech. Dokazuje to aj niekoľko nových modelov, ktoré predstavili výrobcovia tento rok, ako aj pripravované kúsky od Google a LG. Tie majú prísť už 9. februára, kedy budú uvedené spolu s novým operačným systémom Android Wear 2.0. Hoci hodinky, ktoré majú prísť v dvoch vyhotoveniach, sme už videli, teraz tu máme detailnejší pohľad na model Style. Ten prezrádza už všetky detaily o tom, ako budú hodinky vyzerať.

Nového hodinky LG Watch Style majú prísť s 1,3″ displejom s rozlíšením 360×360 px, 240 mAh batériou a 512MB RAM. Doteraz sa hovorilo aj o použití GPS, o tom sa v nšak v najnovších dohadoch mlčí. Samozrejmosťou má byť odolnosť voči vode a prachu. Model Sport bude o niečo väčší a lepšie vybavený. Disponovať bude 1,38″ displejom s rozlíšením 480×480 px, 430 mAh batériou, a 768MB RAM. Aj tu sa spomína GPS a dokonca podpora 3G/4G sietí. Viac podrobností nepoznáme a dozvieme sa ich až na samotnom predstavení vo februári.

LG-Watch-Style-2017-leak

Zdroj: phandroid

28.1.2017

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+