MojAndroid

Nové hodinky od Google už doslova klopú na dvere a my už vieme, kto ich bude vyrábať a kedy presne ich spoločnosť predstaví. Podľa známeho leakstera, Evana Blassa, sa tak má stať už 9. februára, kedy má byť uvoľnená aj najnovšia verzia operačného systému Android Wear. Hodinky má v spolupráci s Googlom vyrábať LG.

Tak ako sme už veľakrát písali, hodinky majú prísť v dvoch modelových verziách – Watch Sport a Watch Style. Z názvu je jasné, na čo sa budú jednotlivé varianty hodiniek zameriavať. Vlajkovým modelom má byť ale verzia Sport, ktorá bude disponovať 3G/4G konektivitou. V prípade obidvoch hodiniek má byť samozrejmosťou odolnosť voči vode a prachu (IP67 a IP68 v prípade verzie Sport), ako aj podpora GPS, NFC a merača srdcového tepu. Chýbať nebude ani Bluetooth a WiFi.

Hodinky by mali vyzerať podobne ako na obrázku, ktorý na základe uniknutých informácií priniesol portál Android Police už minulý rok. Evan Blass tento dizajn potvrdil. Po uvedení do predaja budú dostupné v niekoľkých farebných prevedeniach, pričom vyskúšať si ich budeme môcť aj na výstave MWC 2017 v Barcelone, a to už 27. februára.

Zdroj: pocketnow

18.1.2017

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+