MojAndroid

Na tohtoročnom CESe spoznávame jedno nové zariadenie za druhým. Zaujímavosťou však je, že aj tu existujú „tajnosti“, ktoré nie sú dostupné všetkým očiam. A že je to naozaj pravda, o tom svedčí táto trofej. Je to fotografia práve z miest na CES 2015, kde má prístup len niekoľko vybraných ľudí. Ak to teda vyzeralo, že LG G Flex 2 je dostatočne zakrivený, potom si treba pozrieť tento obrázok:

lg_dua_edge

Zariadenie na obrázku je prototypom odpovede LG na Samsung Galaxy Note Edge. Ide o 6-palcový „Active Bending Plastic AMOLED“ displej, ktorý obsahuje dokonca až dve bočné hrany na notifikácie. Malo by ísť však len o veľmi skorý prototyp, pretože obrazovka má rozlíšenie len plus-mínus 720 x 1280 pixelov. Spomínaný Samsung Galaxy Note Edge má napríklad až 1440p. V tomto smere by preto mali ľudia z LG ešte trochu popracovať.

LG však nie je jediným, kto sa pokúša o smartfón s ďalšími dvoma displejmi na hranách. Je tu aj Xiaomi Arch, o ktorom sme vás informovali ešte v decembri a tiež by mal prísť aj Samsung Galaxy  S6 Edge.

Zdroj: phonearena.com

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+