MojAndroid

Globálna verzia smart hodiniek Huawei Watch GT 3, ktoré sú na Slovensku veľmi obľúbené, práve dostáva aktualizáciu z augusta 2023. Okrem zvýšenia bezpečnosti prináša aj niekoľko zaujímavých noviniek. Informáciu priniesol portál Huawei Central.

Najnovšia aktualizácia prichádza s označením 3.0.0.301 a jej veľkosť je 121 MB. Okrem iného prináša aj nový režim spánku a možnosť dostať sa do konkrétnej aplikácie priamo z ciferníka. Pridané boli tiež notifikácie prichádzajúceho hovoru z vybraných četovacích aplikácií a pribudla aj funkcia zisťovania, či je remienok dostatočne utiahnutý počas športovania.

Huawei Watch GT 3
Huawei Watch GT 3

Hodinky by mali byť schopné zobrazovať emotikony a plavci sa potešia lepšej optimalizácii a spresneniu počítania dĺžok bazéna. Dôležitým je aj vylepšenie merania hladiny SpO2.

To, či už aj na vaše hodinky dorazila aktualizácia, si môžete pozrieť priamo v aplikácii Huawei Zdravie, odkiaľ ju aj nainštalujete.

V rámci najbližšej konkurencie aktualizuje svoje smart hodinky aj Samsung. Minuloročná séria Galaxy Watch5 dostane významnú aktualizáciu.

Náš tip
Huawei Watch 4: Nová technológia vhodná pre diabetikov
Android Aktualizácie
Chceš získať najnovšie info o aktualizácii pre tvoj Android? Zadaj názov zariadenia a zadarmo ti pošleme nový článok priamo na email.
Nenašlo sa žiadne zariadenie. Skúste zmeniť vyhľadávaný výraz.
22.8.2023

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+