MojAndroid

Huawei Health (Zdravie) je aplikácia, ktorá je nutná pre správne fungovanie smart zariadení výrobcu s telefónom. Či už ide o operačný systém Android alebo iOS. V obchode App Store od Apple sa aplikácia bežne nachádza, v prípade Google Play už nie. Informáciu priniesol portál GSMArena.

Zdravie už v Google Play nenájdete

Aplikácia ešte donedávna v Google Play bola, no nebola aktualizovaná. Už dlhšiu dobu ju však odporúčame inštalovať z oficiálneho obchodu Huawei AppGallery, kde sa vždy nachádza jej najaktuálnejšia verzia. A ak ste si ju plánovali stiahnuť z Google Play, možné to už nie je. Posledná verzia, ktorá sa v tomto obchode nachádzala, pochádzala ešte z roku 2020 a chýbala jej podpora novších zariadení.

Mohlo by vás zaujímať:

Obchod Huawei AppGallery je bezpečný a overený, aplikáciu v ňom ľahko nájdete a nainštalujete. Do vášho smartfónu ale musíte AppGallery najskôr dostať. Stačí si stiahnuť inštalačný súbor odtiaľto a nainštalovať. Mimochodom, ak používate smartfón od Samsungu, Huawei Zdravie si môžete nainštalovať aj pomocou obchodu Galaxy Store.

Ak máte problém s inštaláciou aplikácie, Huawei má pre vás aj stránku s inštrukciami, kde nájdete presný postup inštalácie.

Náš tip
Slovensko zaplavili nebezpečné telefonáty. Polícia varuje pred podvodníkmi, chcú vás obrať o peniaze
2.4.2023

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+