MojAndroid

Vlajkový smartfón Huawei P50 Pro dostáva podľa portálu HuaweiCentral v týchto dňoch najnovšiu bezpečnostnú záplatu systému EMUI 12.

Aktualizácia opravuje chyby a zlepšuje stabilitu zariadenia

Huawei P50 Pro je momentálne hlavnou vlajkovou loďou spoločnosti Huawei. Hlavnou jeho prednosťou je špičkový fotoaparát, ktorý je podľa odborného portálu DxOMark momentálne 2. najlepší na svete. Majitelia tohto smartfónu sa teraz môžu tešiť na novú aktualizáciu, ktorá prináša aprílovú bezpečnostnú záplatu systému.

Huawei P50 Pro
Huawei P50 Pro | Zdroj: Miroslav Schwamberg

Podľa zoznamu zmien obsahuje táto aktualizácia aj vylepšenia stability systému, ktoré zlepšujú celkový výkon systému a pomáhajú mu byť plynulejším. Celková veľkosť inštalačného balíku je 10 MB, čo nie je veľa v porovnaní s bezpečnostnými aktualizáciami v prípade konkurenčných smartfónov.

Ak chcete nainštalovať aktualizáciu, otvorte sekciu Nastavenia a klepnite na položku Systém a aktualizácie, po ktorých nasleduje položka Aktualizácie softvéru. Následne  kliknite na Skontrolujte aktualizácie. Ak sa aktualizácia zobrazí na obrazovke, klepnite na možnosť stiahnuť a nainštalovať.

Pred aktualizáciou sa uistite, že máte dostatočne nabitú batériu a telefón musí byť pripojený k Wi-Fi sieti. Ak váš dátový balíček nie je obmedzený, môžete samozrejme využiť aj mobilnú dátovú sieť.

Nemali by ste prehliadnuť:

Google Little Signals: Keď notifikáciou môže byť aj vánok vzduchu
Telegram: Nová aktualizácia prináša širšie možnosti prispôsobenia
Slepý FOTOTEST: Samsung Galaxy S22 Ultra vs iPhone 13 Pro | VYHODNOTENIE

Ako je na tom konkurencia?

Samsung minulý týždeň aktualizoval vlajkovú sériu Samsung Galaxy S20. Spoločnosť Motorola priniesla pred pár dňami systém Android 12 pre minuloročný model Motorola Edge 20. Systém Android 12 dostali nedávno aj Nokia G50 alebo vlajkové smartfóny Asus Zenfone 8 a 8 Flip.

Náš tip
Realme onedlho aktualizuje svoje smartfóny na Android 12. Ktoré a kedy?

Android Aktualizácie
Chceš získať najnovšie info o aktualizácii pre tvoj Android? Zadaj názov zariadenia a zadarmo ti pošleme nový článok priamo na email.
Nenašlo sa žiadne zariadenie. Skúste zmeniť vyhľadávaný výraz.
19.4.2022

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+