MojAndroid

Súťaž Huawei Next Image je určená pre amatérskych fotografov, ktorí môžu za svoje výtvory získať zaujímavé odmeny. Za víťaznú fotku v jednej z piatich kategórií v lokálnom česko-slovenskom kole môžete vyhrať smartfón Huawei P40. Ak bude vaša fotografia druhá, získate Bluetooth reproduktor.

To ale nie je všetko. Vaša fotografia môže postúpiť do celosvetového kola, kde hrá o finančnú odmenu vo výške až 10-tisíc dolárov. Ak radi fotografujete svojím Huawei smartfónom, určite sa prihláste.

Na prihlásenie TOP záberu do súťaže Huawei Next Image máte už len posledných niekoľko hodín! Musíte tak urobiť najneskôr do 31. júla do 18:00 hod.

Ako prihlásiť fotografiu do súťaže Huawei Next Image?

Na to, aby ste mohli vyhrať, potrebujete v prvom rade do súťaže prihlásiť vašu fotografiu. Všetko to prebieha cez stránku Huafan v sekcii Galéria.

Prihlásenie v niekoľkých jednoduchých krokoch:

  1. Prejdeme na stránku Huafan do sekcie Galéria.
  2. Prihlásime sa do svojho Huawei účtu.
  3. Klikneme na veľké červené tlačidlo “+” a následne na “Fotografie”.
  4. Úplne na vrchu sa uistíme, že máme označené “NEXT-IMAGE” a nie “Bežný”.
  5. Tu vyplníme všetky dôležité parametre (názov, označíme kategóriu a samozrejme pridáme fotografiu). Nezabudneme na výber krajiny a na koniec ešte pridáme krátky popis.
  6. Teraz už len stačí kliknúť na tlačidlo “Odoslať” a fotografia je prihlásená.

Huawei Next Image prihlásenie fotky

Hotovo. Prihlásenie fotografie do súťaže Huawei Next Image je pohodlné a veľmi rýchle. Tak prečo to neskúsiť? Možno práve vy vyhráte novučičký smartfón Huawei P40 a ak bude vaša fotografia naozaj dobrá, môžete byť bohatší až o 10-tisíc dolárov.

Tento článok vznikol v spolupráci s Huawei.

31.7.2020

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+