MojAndroid

Huawei FreeBuds 4i sú najnovšími TWS slúchadlami čínskeho výrobcu a ten sa im snaží poskytovať poctivú softvérovú podporu. Podľa portálu HuaweiCentral teraz dostavajú novú aktualizáciu, ktorá vylepšuje ich nabíjanie.

Aktualizácia optimalizuje kapacitu batérie nabíjacieho púzdra

Huawei FreeBuds 4i patria k TWS slúchadlám, ktoré podporujú funkciu potlačenia zvukov okolia (ANC). Ich cena je približne 75 eur. To ako si ich výrobca cení potvrdila len nedávno aktualizácia, ktorá im vylepšila kvalitu zvuku a priniesla podporu zdravotných pripomienok.

Huawei Freebuds 4i


Po najnovšej aktualizácii môžu používatelia zase pocítiť prírastok úrovne nabitia batérie v nabíjacej skrinke, čím sa aj zlepší nabíjanie samotných slúchadiel. Zároveň by sa mala zlepšiť odozva zdravotných pripomienok, ktoré dostali slúchadlá v predošlej aktualizácii. Podľa zoznamu zmien aktualizácie sa zrýchlilo aj vyhľadávanie zariadení v okolí.

Huawei FreeBuds 4i aktualizácia | Foto: HuaweiCentral.com

Číselné označenie updatu je 1.9.0.172 a veľkosť 1,3 MB. Aktualizácia je distribuovaná globálne postupne podľa regiónov, takže nemusíte panikáriť, ak ešte nedorazila. Pri aktualizácií by ste mali mať slúchadla umiestnené v nabíjacom puzdre a mali by byť nabité aspoň na 30 % kapacity ich batérie.

Ako aktualizovať slúchadla Huawei FreeBuds 4i?

  1. Otvorte aplikáciu AI Life.
  2. Uistite sa, že sú slúchadla pripojené k smartfónu a sú vložené vo vnútri nabíjacieho puzdra. Nechajte nabíjacie puzdro otvorené a potom vyberte v aplikácii príslušnú kartu pre vaše slúchadlá, aby ste sa dostali na ich domovskú.
  3. Kliknite na možnosť Skontrolovať dostupnosť aktualizácií.
  4. Ak je k dispozícii aktualizácia, kliknite na AKTUALIZOVAŤ.
  5. Počkajte, kým sa aktualizácia nedokončí.
  6. Po dokončení aktualizácie zatvorte nabíjacie puzdro a počkajte 10 minút, kým sa puzdro automaticky aktualizuje.
Náš tip
Slovenský internet historický rekord, vďaka MS v ľadovom hokeji
Android Aktualizácie
Chceš získať najnovšie info o aktualizácii pre tvoj Android? Zadaj názov zariadenia a zadarmo ti pošleme nový článok priamo na email.
Nenašlo sa žiadne zariadenie. Skúste zmeniť vyhľadávaný výraz.
27.5.2021

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+