MojAndroid

Obchod Play dnes ponúka tisíce zaujímavých hier. V poslednej dobe sa stal veľmi populárnym aj titul One More Line, ktorý sa dostal na popredné priečky v obchode s Android aplikáciami. Ide o veľmi jednoduchú hru, ktorá si však žiada dostatok tréningu a pevné nervy. Myslíte si, že to zvládnete? Tak si One More Line stiahnite a ukážte, čo dokážete!

Cieľom hry One More Line je prejsť s kurzorom okolo prekážok bez toho, aby ste narazili do nich alebo do stien. Smer jazdy zmeníte tak, že sa dotknete displeja a kurzor akosi “ukotvíte” k najbližšiemu bodu v hracom poli. Potom sa začnete točiť ako kružidlo a keď pustíte prst z displeja, pokračujete v jazde. Keď ste pripútaní k bodom na hracej ploche a točíte sa, môžete prechádzať aj cez stenu. Akonáhle sa ale bodu pustíte, nesmiete do nej naraziť. Cieľom je samozrejme dostať sa čo najďalej a nezomrieť. Hra je dostupná bezplatne a ponúka niekoľko bonusových funkcií, ktoré si môžete kúpiť za reálne peniaze. Ak si hru One More Line nainštalujete, tak nám napíšte, po ktorú úroveň ste sa až dostali.

one-more-line-1 one-more-line-2 one-more-line-3

Verzia: 2.1
Aktuálna cena: Zdarma
Verzia: 2.1
Aktuálna cena: Zdarma

24.6.2015

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+