MojAndroid

Spoločnosť Google vytvorila počas víkendu viaceré zmeny, ktoré by mali viesť k zlepšeniu Google Play Store. Minulý týždeň sme sa dočkali premenovania Android Marketu, dnes sme sa dozvedeli, že Eric Chu, popredný manažér Android Marketu a jeho tímu odstúpil a nebude mať už vplyv na jeho chod.

Novým šéfom sekcie Google Play bude Jamie Rosenberg, ktorý stál doteraz na čele sekcie pre hudbu. Rosenberg prišiel do Google pôvodne z Microsoftu a prispel k rozbehnutiu sekcie predaja hudby spoločnosti Google. Eric Chu bude aj naďalej pracovať v Google, ale zatiaľ svoje plány a nové úlohy nezverejnil a nie sú známe. Zdá sa, že Google má so svojim Google Play Store veľké plány, predpokladá sa, že postupne bude prepojený obchod s aplikáciami s predajom hudby, kníh, videa a iných multimediálnych médií. Google sľubuje prechod na kompletný Google Play Store do jedného roka, takže sa budeme mať na čo tešiť.

Uvidíme, dokedy bude zo strany spoločnosti Google Slovensko vo využívaní jeho služieb obmedzované. Dnes sme sa stretli priamo so zástupcami spoločnosti Google na Slovensku a exkluzívne vám prinesieme všetky aktuálne novinky. Sledujte váš obľúbený portál MojAndroid.sk.

Zdroj: Androidcommunity.com Foto: Google Play Store

13.3.2012

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+