MojAndroid

Ak si dobre pamätáte, Google koncom augusta spustil predaj darčekových poukazov na nákup aplikácií, hier, filmov či hudby prostredníctvom Google Play. Fyzické poukazy sa dali zakúpiť v USA v hodnotách 10, 25 a 50$. Zdá sa však, že Google ich vo forme kreditov ponúka aj priamo na webovom Google Play. V USA tak môžu používatelia využiť možnosť nákupu kreditu v hodnotách 5, 10, 15, 25 a 50$, ktorý môžu využiť práve na získanie vyššie spomínaných položiek.

Zakúpený kredit môžu záujemcovia zatiaľ využiť len pre vlastnú potrebu. Narozdiel od fyzických darčekových poukazov, ktoré sa dajú v USA zakúpiť prostredníctvom vybraných obchodov, kredit v Google Play nemôžete darovať. Využiť ho je možné napríklad pre lepšiu kontrolu nad tým, koľko chcete minúť pri nákupoch na Google Play. Darčekové poukazy, ako aj možnosť nákupu kreditu v Google Play u nás zatiaľ žiaľ stále nie sú dostupné.

Zdroj: phonearena

17.10.2012

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+