MojAndroid

Nová séria smart hodiniek Samsung Galaxy Watch7 by mala byť predstavená až v júli, ale my už dnes vieme, že jej najdrahším modelom budú Samsung Galaxy Watch7 Ultra. A práve tento model sa ukazuje na prvých tender obrázkoch, ktoré exkluzívne získal portál SmartPrix. Už na prvý pohľad je vidieť, že hodinky prejdú oproti predošlej generácii zásadnou zmenou dizajnu.

Štvorcové telo a okrúhly displej

Hodinky by mali debutovať spolu so skladacími zariadeniami Galaxy Fold a Flip na tohtoročnom júlovom podujatí Samsung Unpacked. Nedávno bolo odhalené, že hodinky by mal prísť s o 50 % rýchlejším bezdrôtovým nabíjaním s výkonom 15 W. Viac než rýchle nabíjanie však šokuje nový dizajn, ktoré ukazujú zverejnené render obrázky.

Samsung Galaxy Watch7 Ultra
Samsung Galaxy Watch7 Ultra | Zdroj: smartprix.com

Obrázky zobrazujú hodinky Samsung Galaxy Watch7 Ultra zo všetkých strán, takže si okamžite všimnete mierne zaoblený štvorcový dizajn tela oproti kruhovému dizajnu Samsung Galaxy Watch6. Displej by mal byť však aj naďalej okrúhly a rovnako otočný prstenec, ktorý v predošlej generácii slúži pre navigáciu v menu systému hodiniek.

Nové tlačidlo a väčší reproduktor

Takáto kombinácia okrúhleho displeja štvorcového tela je veľmi kontrastná a na trhu súčasných smart hodiniek môže pôsobiť originálne. Obrázky navyše zobrazujú tretie okrúhle tlačidlo lemované bežnými tlačidlami pre napájanie a funkciu Späť. Akú bude mať funkciu nové kruhové tlačidlo, zatiaľ nie je potvrdené.

Samsung Galaxy Watch7 Ultra
Hranatejšie telo a zmenené tlačidlá | Zdroj: smartprix.com

Obrázky ďalej odhaľujú väčšiu mriežku reproduktora, nové zarovnanie snímača na zadnej strane a hladšiu integráciu remienka hodiniek s telom hodiniek. Veľkosť displeja má byť opäť 1,5-palcov a priemer tela 47 milimetrov. Ďalšie špekulácie hovoria aj o vylepšenom čipsete, dlhšej výdrži batérie a monitorovaní hladiny cukru v krvi.

Náš tip
WhatsApp vám s pomocou AI vygeneruje profilový obrázok
25.5.2024

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+