MojAndroid

Spoločnosť Xiaomi si za pár rokov svojej krátkej existencie nevybudovalo výrazný podiele len trhu smartfónov, ale aj v segmente rôzneho príslušenstva. A to hlavne cenou svojich produktov. Neprekvapí preto, žena svojich oficiálnych stránkach teraz predstavila TWS slúchadlá Redmi Buds 6 Active, ktoré napriek veľmi nízkej cene ponúkajú zaujímavé parametre.

Novinka prekvapí aj dizajnom

Zaujímavý je na slúchadlách už dizajn priehľadného krytu nabíjacieho puzdra s vysokolesklým dekoratívnym pásikom, ktorý mu dodáva módny a dynamický vzhľad. Samotné slúchadlá sú odolné voči poliatiu vodou vďaka certifikácii IPX4. Každé je vybavené 14,2 mm dynamickým meničom, ktorý podľa výrobcu sľubuje hlboké basy.

Redmi Buds 6 Active
Redmi Buds 6 Active | Zdroj: Xiaomi

Pre zrozumiteľnosť hovoru sú slúchadlá vybavené technológiou redukcie hluku vetra s dvoma mikrofónmi. Zároveň ponúknu až 5 vstavaných režimov ladenia zvuku, aby vyhovovali rôznym preferenciám. Režimy zahŕňajú zvýraznenie basov, zvýraznenie vysokých výšok, zvýraznenie hlasu, zvýraznenie hlasitosti a predvolený režim.

Xiaomi Redmi Buds 6 Active
Farby | Zdroj: Xiaomi

Pre hlasových asistentov je tu podpora budenia jedným dotykom. Redmi Buds 6 Active využívajú pre prepojenie so smartfónom rozhranie Bluetooth 5.4, ktoré zaisťuje stabilnejšie pripojenie s ultra nízkou latenciou 90 milisekúnd. Hardvérová certifikácie NetEase Cloud Music ponúka profesionálne prispôsobenie zvukových efektov pri použití s ​​aplikáciou NetEase Cloud Music.

Dlhá výdrž a nízka cena

Novinka  sa môže pochváliť aj dlhou výdržou batérie až 30 hodín pri použití s ​​nabíjacím puzdrom. Na jedno nabitie slúchadlá vydržia až 6 hodín. Podporujú aj funkciu rýchleho nabíjania. Po 10 minútach nabíjania získa používateľ až 1 hodinu prehrávania hudby. Produkt je samozrejme kompatibilný s aplikáciou Xiaomi Earphones App.

Redmi Buds 6 Active
Celková výdrž je až 30 hodín | Zdroj: Xiaomi

Tá používateľom umožňuje kontrolovať stav batérie a upravovať funkcie gest dotykového ovládania. Slúchadlá sú zatiaľ dostupné na čínskom trhu za cenu v prepočte 13 eur v troch farbách: čierna, biela a modrá. Ak sa dostanú na globálny trh, tak sa dá predpokladať o niečo vyššia cena, ktorá však bude stále patriť k najnižším na trhu.

Náš tip
Samsung Galaxy Watch7 Ultra sa ukazujú na prvých renderoch s novým dizajnom

.

26.5.2024

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+