MojAndroid

Používateľské prostredie MagicOS 8.0 prinieslo nové možnosti práce s telefónom. Jednoduchšie a rýchlejšie posielanie správ, multimédií, kopírovanie textu a ukladanie na neskoršie použitie i ovládanie spustených aplikácií a služieb.

Medzi dve najväčšie novinky patrí Magic Portal a Magic Capsule. Prvá poslúži na rýchle zdieľanie  a uloženie obsahu bez zbytočných krokov navyše, druhá využíva otvor na prednú kameru a zjednodušuje ovládanie prehrávanej hudby alebo videa, a poslúži pri hovore či spustenom časovači.

Magic Portal: V hlavnej úlohe umelá inteligencia

Magic Portal je naozaj ako vstupná brána do inej dimenzie. Aktivujete ho podržaním vybraného objektu a potiahnutím prstom k pravému okraju obrazovky. Chcete zdieľať fotografiu alebo video na Facebook? Kým bežným spôsobom musíte spraviť približne päť krokov, pomocou Magického portálu Honor vám stačí jedno potiahnutie.

Multimediálny súbor potiahnete smerom k okraju obrazovku, čím sa zobrazí AI vytvorená intuitívna ponuka možných aplikácií, ktoré by ste mohli použiť. vyberiete si ikonu Facebooku a súbor do nej vložíte. Automaticky sa otvorí nové okno s Facebookom a stačí už len potvrdiť upload na sociálnu sieť, prípadne príspevok pred zdieľaním viete v otvorenom okne upraviť. Rýchle a jednoduché.

Rovnakým spôsobom viete skopírovaný text alebo súbor vložiť do novo vytvoreného e-mailu, prípadne si adresu stretnutia z WhatsAppu zobraziť v samostatnom okne s mapou a navigáciou. Ponuku zobrazovaných aplikácií v Magic Portalu môžete nechať na umelú inteligenciu, prípadne si viete upraviť možnosti v nastaveniach Asistenta.

Magic Capsule: Rýchly prístup k dôležitým informáciám

Magic Capsule využíva výrez pre dvojicu snímačov na prednej strane obrazovky, pričom ťuknutím sa výrez zväčší, aby zobrazil viac informácií a možnosti ovládania konkrétnej aplikácie či funkcie. Viete tak jedným dotykom ovládať budík, časovač, prehrávanú hudbu, YouTube video, hlasový záznamník alebo telefonický hovor.

Je to efektné a jednoduché. Nemusíte prerušiť vašu aktuálnu činnosť na telefóne, ale jedným pohľadom či ťuknutím získate dôležité informácie a aktivite z iných aplikácií.

Užite si nové funkcie s Honor Magic6 Pro

Obidve funkcie, Magic Portal i Magic Capsule, si viete užiť napríklad s prémiovým modelom Honor Magic 6 Pro, ktorý ponúka vysoký výkon, kvalitný displej, výbornú výdrž batérie i špičkové fotoaparáty. Nechýbajú mu Google služby, a tak si viete z obchodu Play stiahnuť akúkoľvek obľúbenú aplikáciu.

Honor Magic6 Pro
Honor Magic6 Pro | Zdroj: Honor

Navyše, na oficiálnej webovej stránke honorslovesko.sk môžete až do 31. mája 2024 získať na nákup nového smartfónu Honor Magic6 Pro zľavu 100 eur. Stačí sa zaregistrovať, prihlásiť do zákazníckeho konta a priamo v košíku sa vám zobrazí stoeurová zľava. Konečná cena tak bude atraktívnych 999 eur. Získate za to smartfón s elegantným dizajnom, prémiovou výbavou a viacnásobným ocenením kvality od DxOMark.

Článok bol vytvorený v rámci platenej spolupráce so spoločnosťou Honor Slovensko.

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+