MojAndroid

Ak ste si to doposiaľ nevšimli, tak novinka Google Pixel 3 XL má výrez v displeji. Je taký veľký, že by na ňom bezproblémovo mohlo pristáť lietadlo. Čo však musí byť ešte viac príjemné je, ak by ste na tomto smartfóne mali tento výrez hneď dvakrát. Áno, nejedná sa o žiaden žart, a niektorým majiteľom tohto modelu sa skutočne zobrazuje aj druhý, virtuálny výrez na displeji.

Chyba, ktorá sa onedlho dočká opravy

Povedzme si pravdu, že mať na displeji jeden výrez rozmerov, ako je tomu na Google Pixel 3 XL je už dosť strašidelné. Halloweensku náladu vám však môže spraviť aj druhé monštrum, ktoré sa zvykne zjavovať v pravej hornej časti obrazovky. Jedná sa o softvérovú chybu, ktorá už bola nahlásená spoločnosti Google, a tá usilovne pracuje na jej oprave. Druhý výrez ostáva na displeji až do momentu, pokiaľ celý telefón nereštartujete. Majiteľom tohto telefónu ostáva už len trpezlivo čakať na následujúcu aktualizáciu.

Ďalšie články k téme:

Náš tip
Google Pixel 3 a 3 XL v sebe ukrývajú praktický easter egg

Náš tip
Google Pixel 3 XL v teste odolnosti: Odolný ale ľahko poškriabateľný

Náš tip
Displej Pixelu 3 XL získal od DisplayMate najvyššie hodnotenie

31.10.2018
Zdroj: The Verge

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+