MojAndroid

Spoločnosť Google prináša novú aplikáciu Meet. Využitie môže nájsť najmä vo firemnej sfére pre plánovanie a organizovanie schôdzok či porád. Na prvý pohľad tu je určitá podobnosť s funkciami služby Hangouts či prvkami Google Duo. Meet však prináša dôraz na využitie v podnikoch.

Náš tip
Google asistent bude fungovať na všetkých smartfónoch s Androidom 6.0 a vyšším

Aplikácia vám umožňuje spustiť schôdzu či pripojiť sa k nejakej už existujúcej pomocou využitia webovej stránky alebo aplikácie pre Android či iOS. Môžete tiež začať schôdzu vytvorením kódu a potom niekoho s pripojiť využitím daného kódu. Porady sa tiež dajú v aplikácii naplánovať na neskôr. Aplikácia ponúka možnosť konferencie vo forme 720p videa alebo audia. V prostredí vidíte osobu, ktorá práve hovorí spolu so zoznamom ďalších členov zapojených do schôdze. V náhľade budú k dispozícii tiež kontaktné informácie na členov schôdze.

meet-001

Google zatiaľ oficiálne neoznámil odkedy bude nová služba dostupná, webové stránky sú k dispozícii, avšak zatiaľ nie funkčné. Mobilné aplikácie pre službu Meet by mali byť dostupné už čoskoro v Obchode Play pre Android a tiež v AppStore pre operačný systém iOS.

Zdroj: gsmarena, techcrunch

3.3.2017

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+