MojAndroid

Aplikácia Google Keep slúži na zaznamenávanie svojich myšlienok a poznámok priamo do svojich Android zariadení. Oproti konkurencii však neponúka také portfólio funkcii, čo aplikáciu obmedzuje vo využití. Svoj názor však môžeme v malej miere zmeniť po najnovšej aktualizácii, ktorá rozširuje aplikáciu o pripomienky založené na čase, ako aj polohe.

Google Keep aktualizacia 2 Google Keep aktualizacia

Google Keep tak môžete teraz využívať na pripomenutie dôležitých úloh na tom správnom mieste a čase. Aplikácia vám napríklad môže pripomenúť vopred pripravený nákupný zoznam, keď vkročíte do obľúbeného nákupného centra. Pripomienky je pritom možné nastaviť tlačidlom pod každou poznámkou alebo zoznamom tak, ako je to možné vidieť na obrázku. Ďalšou novinkou je rolovacie menu, v ktorom nájdete tlačidlo na zobrazenie poznámok, histórie alebo všetkých vašich pripomienok. Menu vám takisto ponúkne možnosť prepínať medzi Google účtami. Poslednou zmenou prešlo tlačidlo fotoaparátu, ktoré po stlačení zobrazí  ponuku na vytvorenie snímku alebo výber z galérie (predtým bola možnosť len novej fotografie).

Náš tip
Nainštalujte si Google Keep plugin do Chrome

Aktualizácia sa postupne začne sprístupňovať na Google Play, no aktuálne je už dostupná pre webovú verziu služby, na adrese http://drive.google.com/keep.

Zdroj: google

Verzia: Rôzne
Aktuálna cena: Zdarma
Verzia: Rôzne
Aktuálna cena: Zdarma

22.8.2013

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+