MojAndroid

Google Fotky na webe získali v najnovšej verzii niekoľko nových funkcií. Jednou z nich je napríklad možnosť zmeniť na fotografii tzv. timestamp, teda časovú známku. Tá vám môže v budúcnosti slúžiť na jednoduchú orientáciu o tom, kedy bola snímka zachytená. Zmenu môžete vykonať v časti Informácie, ktorú otvoríte kliknutím na ikonu v pravom hornom rohu. Novinkou je aj možnosť preusporiadania fotografií v albumoch, zvolenie vlastnej fotografie ako obal albumu, či odstránenie nepresných výsledkov z vyhľadávania.

Fotky Google

Všetky tieto zmeny sú už teraz dostupné na webstránke Google Fotky, takže si ich môžete vyskúšať aj na vlastnej koži. Ak ste o tom doteraz nevedeli, tak Google Fotky sú aj miestom, kde si môžete neobmedzene zálohovať fotografie a videá v obmedzenej kvalite.

Náš tip
50 MUST HAVE Android aplikácie: Google Fotky (49.časť)
Verzia: Rôzne
Aktuálna cena: Zdarma
Verzia: Rôzne
Aktuálna cena: Zdarma

Zdroj: Google+

19.8.2015

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+