MojAndroid

Služba Google Fotky a jej aplikácia v posledných mesiacov prináša jedno vylepšenie za druhým. Dokonca už zvládne rozpoznať na fotkách aj vášho psa alebo mačku. Teraz ale ich užívatelia hlásia problémy s nahranými fotografiami.

Zhruba od 17. októbra veľa používateľov hlási, že nimi nahrané fotografie od tohto dátumu nie je na stránke vidieť. V skutočnosti na Google účte sú, ale nie je ich možné vidieť vo webovej a mobilnej verzii služby Google Fotky. Fotografie sa dajú vidieť len cez službu Google Disk. Ako sa zdá, problém sa týka len niektorých používateľov. Pokiaľ si nie ste istý, či patríte k nim, nahrajte nejakú fotografiu cez mobilnú aplikáciu Google Fotky na server a následne si vo webovom prehliadači pozrite, či sa zobrazí. Spoločnosť Google zatiaľ na problém nereagovala.

Verzia: Rôzne
Aktuálna cena: Zdarma
Verzia: Rôzne
Aktuálna cena: Zdarma

zdroj: AndroidPolice

24.10.2017

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+