MojAndroid

Jednou z najväčších výhôd služby Google Fotky je technológia rozpoznávania tvári. Vďaka nej je možné na viacerých fotografiách identifikovať rovnakého človeka a tým jednoduchšie roztriediť fotky. Teraz túto technológiu môžete využiť aj u fotiek vášho domáceho miláčika.

Náš tip
Google Fotky potešia ľudí s pomalým internetovým pripojením

V aplikácii Google Fotky môžete vyhľadať heslo “Ľudia” (People), a tak sa vám fotky roztriedia podľa tváre ľudí. Teraz pribudne možnosť vyhľadať Pets – domáce zvieratá. Zatiaľ služba rozpoznáva psy a mačky. Či pribudnú aj ďalšie domáce zvieratá, nie je zatiaľ známe. Svojmu psovi alebo mačke môžete následne pridať meno podľa ktorého bude služba vyhľadávať. Môžte ho pridávať aj do skupín ako je Rodina a podobne. Nová možnosť sa uvoľňuje postupne v rôznych krajinách a čoskoro snáď pribudne aj u nás.

Verzia: Rôzne
Aktuálna cena: Zdarma
Verzia: Rôzne
Aktuálna cena: Zdarma

zdroj: GSMarena

19.10.2017

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+