MojAndroid

Najnovšia aktualizácia aplikácie Google Fotky prináša okrem klasických zlepšení stability aj novú funkciu. Videá uložené vo vašom webovom úložisku sa budú priebežne ukladať do pamäte zariadenia pre opätovné prehrávanie, čím sa ušetria platené dáta v rámci vášho paušálu.

Google Fotky mali k majú 2017 cez 500 miliónov užívateľov. Nejeden z nich si okrem fotografií na svojom webovom úložisku ukladal aj dátovo náročné videa. Pri opätovnom prehrávaní uložených videí dochádzalo aj k ich opätovnému sťahovaniu. Tým sa míňali predplatené dáta vo vašom dátovom balíčku. Po poslednom update Google Fotiek na verziu 3.4 sa videá budú priebežné ukladať do zariadenia pre prípadné opätovné spustenie. Problém nastane pri zaplnenej vnútornej pamäti a používateľ bude musieť častejšie čistiť cache pamäť aplikácie ak bude narýchlo potrebovať voľné miesto.

Verzia: Rôzne
Aktuálna cena: Zdarma
Verzia: Rôzne
Aktuálna cena: Zdarma

zdroj: GSMarena

9.9.2017

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+