MojAndroid

Spoločnosť Samsung spúšťa ešte v priebehu októbra distribúciu aktualizácie s novembrovou bezpečnostnou záplatou pre smartfóny série Samsung Galaxy S20. informáciu priniesol portál SamMobile.

Aktualizácia bola spustená v Nemecku

Samsung posledný rok prekvapuje poctivou softvérovou podporou a bezpečnostnými aktualizáciami, ktoré často prináša v predstihu. Platí to aj  vlajkových o modeloch z minulého roku Samsung Galaxy S20, Galaxy S20+ a Galaxy S20 Ultra. Ich aktualizácia má číselné označenie G98xxXXSCDUJ5 a bola spustená v Nemecku.

Samsung Galaxy S20 (9)
Samsung Galaxy S20 | Zdroj: Miroslav Schwamberg

Odtiaľ by sa mala postupne dostať aj na ďalšie európske trhy vrátane Slovenska. Portál SamMobile zatiaľ nemá k dispozícii zoznam zmien v aktualizácii, ale predpokladá, že opravuje viacero chýba a zraniteľnosti v systéme Android 11. Ten tieto smartfóny obdržali ešte v decembri minulého roku. Okrem toho by mala aktualizácia optimalizovať aj jeho stabilitu.

Samsung Galaxy S20


Aktualizácia je distribuovaná formou OTA updatu a systém by vám jej dostupnosť na Slovensku mal oznámiť automaticky. Pokiaľ sa tak nestane, tak si ju môžete overiť aj v sekcii Nastavenia – > Aktualizácia softvéru – > Stiahnuť a nainštalovať. Pred inštaláciou sa samozrejme ubezpečte, že máte batériu nabitú na aspoň 70 % jej kapacity.

Náš tip
Slovenská pošta plánuje nákup elektromobilov a chce spolupracovať s Aliexpressom

 

Android Aktualizácie
Chceš získať najnovšie info o aktualizácii pre tvoj Android? Zadaj názov zariadenia a zadarmo ti pošleme nový článok priamo na email.
Nenašlo sa žiadne zariadenie. Skúste zmeniť vyhľadávaný výraz.
2.11.2021

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+