MojAndroid

Stále viac a viac používateľov Facebooku si všimlo, že sa im vracali staré správy spred niekoľkých rokov, ktoré im Facebook zobrazoval ako nové. Spoločnosť tiež potvrdila, že staršie správy sa zobrazujú ako nové, neprečítané. Aj napriek tomu, že prečítané už boli pokojne aj pred niekoľkými rokmi.

“Niektorí používatelia nám hlásia to, že vidia staré správy, ktoré sa správajú ako nové. O probléme už vieme a aktívne pracujeme na jeho vyriešení.” Povedal hovorca Facebooku a používateľom sa ospravedlnil.

Chyba je už odstránená

Stalo sa aj vám, že prišla správa, ktorú ste už v minulosti prečítali? Bolo to spôsobené chybou v kóde, ktorá vraj vznikla kvôli aktualizácii softvéru. Teraz by už malo byť všetko v úplnom poriadku a vy sa nemusíte báť, že vám príde správa od vášho ex alebo inej osoby, s ktorou ste si už dlhú dobu nepísali.

Spoločnosť Facebook potvrdila, že táto chyba je už odstránená a nemalo by sa stať, že vám takáto správa príde. Používateľom, ktorých sa tento problém týkal sa ospravedlnil a uistil ich, že momentálne je všetko v poriadku.

Verzia: Rôzne
Aktuálna cena: Zdarma
Verzia: Rôzne
Aktuálna cena: Zdarma

Mohlo by vás zaujímať:

Náš tip
Facebook vám po novom spočíta, ako často trávite svoj čas v aplikácii

Náš tip
Facebook testuje ďalšiu funkciu pre Messenger. Priatelia budú môcť spoločne sledovať videá

Náš tip
Facebook už sprístupňuje aktualizáciu s funkciou vymazania odoslaných správ v Messengeri

27.11.2018
Zdroj: theverge.com

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+