MojAndroid

Približne pred troma mesiacmi nám Facebook sľúbil funkciu, ktorá bude schopná spočítať celkový strávený čas v aplikácii. Našťastie už nadišiel ten správny čas, a americký gigant sa rozhodol túto vymoženosť konečne spustiť. Ak vaša aplikácia Facebooku touto novinkou ešte stále nedisponuje, nemali by ste čakať príliš dlho, pretože jej dostupnosť už hlásia používatelia z celého sveta.

Verzia: Rôzne
Aktuálna cena: Zdarma
Verzia: Rôzne
Aktuálna cena: Zdarma

Funkcia s praktickým poslaním

Nová funkcia sa oficiálne volá “Your Time on Facebook” a bola navrhnutá tak, aby vám pomohla obmedzovať svoju potrebu často kontrolovať dianie na sociálnej sieti. Istej pomoci by sa tak mali dočkať ľudia závislí na Facebooku. Dostupný je prehľad o tom, koľko času v aplikácii denne priemerne strávite, ale aj presné údaje z celotýždňového obdobia. Nechýba možnosť nastavenia denných limitov a rôznych upozornení, že na Facebooku ste strávili už veľmi dlhý čas.

Ďalšie články k téme:

Náš tip
Pozor na podvodnú súťaž na Facebooku, stránka sľubuje výhru Samsung Galaxy Note9
Náš tip
Facebook testuje ďalšiu funkciu pre Messenger. Priatelia budú môcť spoločne sledovať videá
Náš tip
Zuckerberg vysvetľuje nový plán filtrovania obsahu na Facebooku
23.11.2018
Zdroj: Phone Arena

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+