MojAndroid

Facebook neustále testuje nové funkcie pre svoju aplikáciu Messenger, avšak len zriedka počujeme o pripravovaných funkciách pred tým, ako sú verejne dostupné v samotnej aplikácii. Azda najnovšou funkciou tejto appky je možnosť zrušenia odosielania správ, my však vieme, že to zrejme nebude jediná novinka, na ktorú sa tento rok ešte môžeme tešiť.

Verzia: Rôzne
Aktuálna cena: Zdarma
Verzia: Rôzne
Aktuálna cena: Zdarma

Spoločné sledovanie videí

Americký gigant pre TechCrunch vyhlásil, že testuje novú funkciu s názvom “Watch Videos Together”, ktorá údajne umožní priateľom sledovať videá spoločne v ten istý okamžik. Raz ako bude video zdieľané v chatovacom okne, každý člen konverzácie bude môcť vidieť, kto si kedy video pozrel, a kto sa naň práve pozerá. Počas toho, ako budete sledovať dané video vy, dostanete malé upozornenie o tom, ak sa niekto do sledovania videa pridá s vami. Niektoré časti kódov v Messengri ďalej odhalili, že používatelia budú môcť “kliknúť pre pozeranie spolu s priateľmi”, čo môže znamenať, že video budete spolu s priateľmi sledovať naraz od toho istého okamihu.

Ďalšie informácie žiaľ nie sú momentálne dostupné, ak však budeme vedieť o ďalších nadchádzajúcich novinkách na Facebooku, budeme vás o tom informovať, tak nezabudnite sledovať náš web aj naďalej!

Ďalšie články k téme Facebook Messenger:

Náš tip
Poslané správy cez Messenger budete môcť do 10 minút vymazať
Náš tip
Redizajnovaný Facebook Messenger s Dark Mode už hlásia niektorí používatelia
Náš tip
Aktualizácia Messengera sa používateľom zatiaľ veľmi nepáči
19.11.2018
Zdroj: Phone Arena

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+