MojAndroid

Aplikácia Dropbox je známa medzi používateľmi ako výborný nástroj na zálohovanie vašich fotografií, videí či iného obsahu. Najnovšia aktualizácia prináša napríklad skenovanie vašich faktúr či iných dokumentov. Po vzore aplikácie pre iOS môžu teraz používatelia pomocou fotoaparátu skenovať ľubovoľný dokument, ktorý je následne možné uložiť vo formáte PDF.

Náš tip
Autor Material dizajnu odchádza z Googlu. Bude pracovať pre Dropbox

Skener dokumentov v aplikácií Dropbox vám ponúkne možnosť skenovania tlačených alebo ručne písaných poznámok, so schopnosťou orezať či otočiť ich priamo v prostredí aplikácie. Takisto bude možné skenovať viac obrázkov do jedného koncového PDF súboru. Business účty budú mať navyše k dispozícii možnosť vyhľadávania vo vnútri naskenovaných dokumentov.

Náš tip
Finálny Dropbox Paper prináša online funkcie pre firmy. Prečítajte si, prečo by ste ho mali vyskúšať!

Samostatná aplikácia Dropbox Paper prináša novinky do svojho režimu offline funkcií. Teraz máte prístup k vašim dokumentom offline, môžete ich upravovať, hodnotiť hviezdami alebo vytvárať nové dokumenty bez pripojenia k internetu. Vaše zmeny v súboroch sa zosynchronizujú, keď sa pripojíte online. Okrem opravy chýb a vylepšenia výkonu pribudla tiež podpora pre 20 rôznych jazykov. Obsahujú francúzštinu, nemčinu. španielčinu, holandčinu, japončinu a ďalšie.

Náš tip
Ako zabezpečiť Gmail, Dropbox, Facebook a iné služby dvojstupňovým overením | NÁVOD

Aktualizácia pre aplikáciu Dropbox Paper je dostupná už teraz v Obchode Play. Nové funkcie pre aplikáciu Dropbox zatiaľ nie sú dostupné v Obchode Play. Ich príchod sa očakáva už čoskoro.

Verzia: 88.2.2
Aktuálna cena: Zdarma
Verzia: 88.2.2
Aktuálna cena: Zdarma
Verzia: 1.50.3
Aktuálna cena: Zdarma
Verzia: 1.50.3
Aktuálna cena: Zdarma

Používate aplikácie Dropbox alebo Dropbox Paper? Potešili vás nové funkcie pre skenovanie a offline režim? Vaše postrehy nám môžete napísať do diskusie pod článkom.

Zdroj: androidpolice

13.4.2017

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+