MojAndroid

Populárny internetový prehliadač pre mobilné zariadenia s názvom Dolphin Browser je zrejme najväčšou konkurenciou pre gigantov ako Google Chrome a Mozilla Firefox. Jeho tím neustále pracuje na zlepšení a vyladení, čoho dôkazom je aj nová beta verzia tohto prehliadača. Tá je dostupná len pre komunitu testerov a pokiaľ chceš byť jedným z nich, máme pre teba návod.

Beta-Tester_Calloutv2-300x300

Najnovšia verzia prehliadača Dolphin Browser pre mobilné Android zariadenia je pripravená na testovanie. Prináša podporu 21 nových jazykov a vylepšenia, medzi ktoré môžeme zaradiť napríklad možnosť úpravy domácej obrazovky prehliadača. Finálna verzia však ešte nie je vcelku vyladená a preto tím developerov ponúkol verejnosti možnosť otestovať beta verziu prehliadača zadarmo. Jediné, čo je potrebné spraviť, je pridať sa do skupiny testerov na Google+ sieti a priamo v skupine kliknúť na tlačidlo Become a beta tester. Potom stačí postupovať podľa stručného návodu a nainštalovať si aplikáciu do vášho smartfónu alebo tabletu. Na jej vývoji sa počas testovania môžte podieľať pomocou príspevkov v komunite testerov na Google+. Ak ste sa rozhodli novú verziu tohto prehliadača otestovať, napíšte nám, ako sa vám páči a ktorú novinku hodnotíte najlepšie.

doplhin-beta-2  doplhin-beta-1

Zdroj: Dolphin

13.9.2013

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+