MojAndroid

Disk Google dostal redizajn. Jeho nový vzhľad korešponduje s Material Design 2.0 a veľmi nápadne pripomína nový Gmail pre Android. Rozloženie prvkov bolo optimalizované aj pre zariadenia s menšími obrazovkami.

Verzia: Rôzne
Aktuálna cena: Zdarma
Verzia: Rôzne
Aktuálna cena: Zdarma

Dizajn podobný webovej verzii

Appka Disk Google po novom ukáže dátum poslednej úpravy uploadovaných súborov, informácie o tom, s kým najčastejšie zdieľate daný súbor a taktiež nechýbajú údaje o tom, ku ktorým súborom pristupujete v danú časť dňa. Spodná navigačná lišta aplikácie je viac intuitívna a v novom dizajne sa veľmi ľahko zorientujete. Vhodné je rýchle prepínanie medzi domovskou stránkou, obľúbenými súbormi, súbormi zdieľanými s vami a medzi vašimi všetkými súbormi. Zredizajnovaný Disk Google je už dostupný pre používateľov s iOS a pre Android bude dostupný od 18. marca.

Nový dizajn aplikácie

Ďalšie články k téme:

Náš tip
Najlepšie aplikácie cloudových úložísk pre Android | Tipy redakcie
Náš tip
Gmail pre Android dostáva Material Design 2.0
Náš tip
Kancelárske programy od Google dostávajú nový Material Design už aj na webe
13.3.2019
Zdroj: Engadget

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+