MojAndroid

Prichádza nová streamovacia služba s názvom Discovery Plus. Štart tejto platformy sa uskutoční 4. januára 2021. Prisľúbený je celkový počet až 55 tisíc televíznych epizód. Túto správu prináša portál Android Authority. Domovom novej služby budú programy, ktoré spadajú pod Discovery, a to konkrétne HGTV, Discovery Channel, The Food Network, TLC a Animal Planet.

$6,99 za Discovery Plus bez reklám

Spoločnosť Discovery chce prilákať zákazníkov na nízku cenu, ktorá má však svoju daň. Ak si zaplatíte lacnejšiu verziu za $4,99, dostanete k platenému obsahu aj neželané reklamy. Je to zaujímavá možnosť ako stlačiť cenovku na čo najmenšiu hodnotu. Za ďalšie $2 navyše dostanete verziu bez reklám.

streaming service

Samozrejmosťou je aj dostupnosť obsahu, ktorý je licencovaný od A&E, History Channel a Lifetime. Dostupných tak bude ďalších 1500 epizód z programov ako The First 48, Bring It, Dance Moms, Ice Road Truckers, Pawn Stars, Ancient Aliens, Storage Wars, 60 Days In, Intervention and Ghost Hunters.

Nový pôvodný obsah

Dostupný bude nielen doterajší pôvodný obsah, ale aj nové programy so známymi menami. Jedným z nich bude Bobby & Giada v Taliansku. Bobby Flay a Giada De Laurentiis budú cestovať po Taliansku a ochutnávať tradičné jedlá. Ďalším bude program s názvom Luda Can’t Cook. Variť sa v nej bude snažiť americký herec a rapper Ludacris.

Bude dostupná na Slovensku?

Služba je momentálne dostupná vo Veľkej Británii a Írsku. Pre americkú spoločnosť je najdôležitejší domáci trh v USA, kde bude služba dostupná až od 4. januára 2021. V bližšie neurčenom termíne budú nasledovať Taliansko, Holandsko, Španielsko, Brazília, Dánsko, Nórsko, Švédsko a Island.

O tom či a kedy sa dočkáme tejto služby na Slovensku, je nateraz otázne. Otázne by však bolo aj to, či by sa táto služba dočkala úspechu. Konkurencia ako HBO Go, Netflix, Amazon Prime, Apple TV+ je neúprosná.

Náš tip
Samsung Galaxy S20: Android 11 s nadstavbou One UI 3.0 je konečne tu!
Android Aktualizácie
Chceš získať najnovšie info o aktualizácii pre tvoj Android? Zadaj názov zariadenia a zadarmo ti pošleme nový článok priamo na email.
Nenašlo sa žiadne zariadenie. Skúste zmeniť vyhľadávaný výraz.
3.12.2020

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+