MojAndroid

Amazon dnes oznámil rozširovanie svojej video služby Amazon Prime Video do ďalších 200 krajín po celom svete, vrátane Slovenska. Spoločnosť ponúka svoju službu za podpultovú cenu, 2,99 eura mesačne po dobu 6 mesiacov, pričom počas prvých 7 dní si ju môže používateľ vyskúšať úplne zadarmo. Po uplynutí “akciovej” ponuky, zaplatíte za ňu už 5,99€ mesačne, čo je ale stále menej ako v prípade Netflixu, ktorý stojí od 7,99€.

Lákavá ponúka má však na území Slovenska výrazné obmedzenia. Po tom, ako sme sa prihlásili pomocou Amazon konta do aplikácie, prípadne na webe služby Amazon Prime Video, tak sme k dispozícii mali len obmedzenú ponuku seriálov a filmov. Väčšina z nich má licenčné obmedzenia, kvôli ktorým ich je možné prehrávať len na území USA.

Verzia: 3.0.221.58341
Aktuálna cena: Zdarma
Verzia: 3.0.221.58341
Aktuálna cena: Zdarma

Okrem toho, v ponuke služby nenájdete žiadne slovenské filmy a väčšina titulov sú v anglickom jazyku bez slovenských titulkov. Napriek tomu je cena celkom lákavá, aspoň teda pre fanúšikov niektorých seriálov. Počas skušobnej trial verzie si totižto môžete pozrieť napríklad najnovší seriál The Grand Tour, ktorý mal premiéru ešte len minulý týždeň.

Náš tip
Grand Tour trhá rekordy v počte nelagálnych stiahnutí. Prekonal Game Of Thrones

14.12.2016

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+