MojAndroid

Predovšetkým ďakujem portálu MojAndroid.sk za možnosť informovať Android komunitu o update TiToYo aplikácie prostrdníctvom krátkeho blogu.

Rád by som dal do pozornosti nový update TiToYo 0.3.2, ktorý prináša možnosť obmedzenia downloadu dopravných informácií. Táto potreba vznikla z dôvodu veľkého počtu správ (viac ako 400), ktoré sú v každom okamihu aktuálne na českých cestách na celonárodnej úrovni. Správy sú distribuované portálom dopravniinformace.cz, našim oficiálnym partnerom pre ČR.

Takže je možnosť obmedziť download dvoma spôsobmi:

  1. Obmedzenie počtu správ, ktoré sa stiahnu (najbližšie sa sťahujú ako prvé. Ak mobil nerozpozná svoju polohu, tak je alternatívne možné stiahnuť prvých x správ bez ohľadu na ich polohu, t.j. v poradí v akom boli zazanamenané na serevri)
  2. Obmedzenie územného pokrytia dopravnými správami. Tu sú možnosti : národné (bez obmedzenia vzdialenosti), krajské (do 150 km) a okresné (do 50 km)

Obmedzenia aktualizácií prispievajú k šetreniu objemu prenesených dát.

Drobným vylepšením prešlo aj uživateľské rozhranie aplikácie na mobile (nový info banner a “O aplikácii”)

Aplikácia je dostupná na Android Markete pod “TiToYo” tu.

Viac info o projekte TiToYo je na http://www.titoyo.eu/sk

Obmedzenie počtu Pokrytie dopravnými správami Menu aplikácie

2.1.2012

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+