MojAndroid

Archos koncom minulého roka sprístupnil na Google Play vlastný prehrávač videa, ktorý však nepatrí práve medzi tie najlacnejšie aplikácie. Za cenu 5 eur síce ponúka pomerne široké množstvo funkcií, no na oficiálnom obchode nájdeme podobné aplikácie aj zadarmo. Spomenúť môžeme napríklad pomerne rozšírený MX Player či Mobo Video Player Pro. Archos sa pravdepodobne aj z tohto dôvodu rozhodol sprístupniť svoju aplikáciu vo verzii zadarmo, ktorá je podporovaná reklamami.

archos-550x213

Aplikácia pre prehrávanie videa prináša podporu hardvérového dekódovania videa pre väčšinu zariadení a formátov, možnosť prehrávať súbory zo zariadení v lokálnej sieti prostredníctvom Samba alebo UPnP protokolu a nechýba ani automatické sťahovanie informácií o filmoch. Aplikácia tiež disponuje vlastným sťahovačom titulkov, kompatibilitou pre ovládanie pomocou klávesnice a triedením filmov podľa adresárov či rôznych iných kritérií. Aplikácia navyše ponúka používateľské prostredie plne kompatibilné s tabletmi.

Archos-video-player-4 Archos-video-player-3

Archos-video-player-2 Archos-video-player

Archos Video Player je kompatibilný s Androidom 4.0.3 Ice Cream Sandwich a vyšším a vo vašom zariadení zaberie približne 6,5MB vnútornej pamäte. Ak hľadáte dobre vybavený prehrávač videa s používateľským prostredím prispôsobeným aj pre tablety, tak potom by mohla aplikácia od Archosu stáť minimálne za vyskúšanie. Stiahnuť si ju môžete zadarmo z Google Play aj pomocou nášho widgetu.

Verzia: Rôzne
Aktuálna cena: Zdarma
Verzia: Rôzne
Aktuálna cena: Zdarma

Verzia: Rôzne
Aktuálna cena: 4,99 €
Verzia: Rôzne
Aktuálna cena: 4,99 €

14.2.2013

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+