MojAndroid

Už pred niekoľkými týždňami sme mali tu česť s prvými screenshotmi Touch Wiz na Androide 6.0 Marshmallow. Tie odhalili pomerne veľké zmeny v dizajne používateľského prostredia. Stále sme však nemali istotu, či ide o reálne snímky alebo o podvrh. K prvej alternatíve sa však môžeme nakloniť aj vďaka uniknutým screenshotom Androidu 6.0 na Samsungu Galaxy S6.

galaxy-s6-marshmallow-1-608x540

Samsung podľa nich pripravuje flatovejšiu grafiku a nové farebné prevedenia jednotlivých ovládacích prvkov. Tak napríklad, notifikačný panel má byť svetlej farby a tlačidlá s bielym podkladom, budú mať modrý znak prepínača. Podľa obrázkov, ktoré môžete vidieť nižšie, pripravuje Samsung aj nové funkcie fotoaparátu. Konkrétne možnosť meniť čas uzávierky. Juhokórejský výrobca tiež plánuje dostať najnovší Android na svoje high-end modely v čo najkratšom čase, čo nás však vôbec neprekvapuje.

galaxy-s6-marshmallow-2 galaxy-s6-marshmallow-3

2.12.2015

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+