MojAndroid

Vianoce sa pomaly končia, dovolenkové obdobie však u mnohých z nás ešte stále pretrváva. Aj to môže byť dôvodom, pre ktorý hľadáme kvalitný herný titul, ktorým by sme si dokázali skrátiť voľné chvíle a totálne pri ňom „vypnúť“. Ak taktiež patríte k Android nadšencom, ktorí hľadajú kvalitnú logickú hru, potom by pre vás mohol byť titul Memory Line ako stvorený.

Slovenská hra sa v obchode Play objavila už pred nejakým časom, aj preto sa môže popýšiť množstvom hráčov, ktorí pravidelne zdolávajú ťažké úlohy. Princípom hry je zakresliť na displeji čiaru, ktorá sa vám krátko pred samotným úkonom premietne. Čím presnejšie danú čiaru zakreslíte, tým viac bodov si na svoje konto môžete pripísať. Za jeden level tak hráč môže získať jeden až tri body.

1 2

Zaujímavosťou je, že hráč si môže zvoliť mód s levelmi, v ktorom sa čiary budú zobrazovať v presnom poradí, ale aj možnosť náhodného zobrazenia čiar, ktoré nebazíruje na náročnosti. Ak by ste pritom nevedeli niektorú z čiar prekresliť tak, aby to postačovalo na splnenie úlohy, nezúfajte. Jednoduchým kliknutím ju môžete preskočiť, nezabúdajte však na fakt, že z vášho konta ubudne 1 bod.

3 4

Hra Memory Line ponúka celkovo až 80 rôznych úrovní, v ktorých na vás čakajú jednoduchšie čiary, na ktorých prekreslenie budete potrebovať len niekoľko sekúnd, ale aj zložitejšie útvary, pri ktorých kreslení si často budete musieť poriadne ponamáhať mozgové závity. Ak vás titul Memory Line zaujal, neváhajte si ho stiahnuť do svojho Android zariadenia. Napokon, nezaplatíte za to nič.

Verzia: 2.1.2
Aktuálna cena: Zdarma
Verzia: 2.1.2
Aktuálna cena: Zdarma

Android Code 2015

Hra Memory Line je zaradená do celonárodnej súťaže o najlepšie Android aplikácie zo Slovenska Android Code 2015. Aj tento rok bude odborná porota hodnotiť tie najlepšie aplikácie, ktoré sa u nás objavili. Vývojári tak môžu prezentovať svoje najlepšie práce a projekty a na záver vyhrať zaujímavé ceny. Nechýba ani verejné hlasovanie, v ktorom čitatelia vyberú svoju najobľúbenejšiu slovenskú Android aplikáciu.

 

28.12.2015

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+