MojAndroid

Máte už v mobile Dôveru – horúcu novinku medzi aplikáciami? Jej prívlastok je najužitočnejšia aplikácia pre zdravie. Nájde najbližšiu otvorenú pohotovostnú lekáreň, hoci aj o druhej v noci a vďaka presnej geolokalizácii k nej aj ukáže cestu. Rovnako ukáže cestu k najbližšej pohotovosti i odbernému miestu na darovanie krvi. Aplikáciu môžu využívať všetci majitelia smartfónov bez ohľadu na to, akú majú zdravotnú poisťovňu.

V prípade núdze poskytne základné informácie o krvnej skupine majiteľa telefónu, jeho alergiách, diagnózach, liekoch, ktoré užíva, číslo, kam treba volať v prípade ohrozenia jeho zdravia a života a aj údaje o jeho poslednej polohe aj s GPS súradnicami. Vďaka nim ho záchrana vie rýchlo nájsť.

Aplikácia je prepojená s projektom mojakrvnaskupina.sk. Stačí do nej zadať svoju krvnú skupinu a push notifikácia pripomenie, kde vašu krv akútne potrebujú. Všetky tieto funkcie môžu využívať klienti všetkých zdravotných poisťovní. Poistenci Dôvery však majú v aplikácii ešte jedinečný bonus navyše – svoju zdravotnú dokumentáciu. Všetky lieky, ktoré kedy užívali, všetky evidované ochorenia, ktoré prekonali, každú liečbu, ktorú pod dozorom lekára absolvovali. Aplikácia ich upozorní na preventívne prehliadky a na prípadné nežiaduce kombinácie užívaných liekov. S touto aplikáciou majú poistenci Dôvery preukaz poistenca neustále poruke.

Dovera-aplikacia

Mobilná aplikácia je zabezpečená, všetky osobné údaje sú chránené proti zneužitiu.

Ako sa prihlásiť do aplikácie:

  • Stiahnite si aplikáciu do mobilu z Google play alebo App store
  • ak ste poistencom Dôvery a máte zriadenú Elektronickú pobočku, použite prihlasovacie údaje z nej
  • ak ste poistencom Dôvery, ale ešte nemáte zriadenú Elektronickú pobočku, môžete si ju ihneď zriadiť aj prostredníctvom tejto aplikácie
  • ak ste zabudli svoje prihlasovacie údaje, kontaktujte zákaznícku linku Dôvery, kde vám vygenerujú nové
  • po prihlásení zvoľte svoje PIN číslo alebo odomykací vzor, ktorým sa budete prihlasovať

Všetky potrebné informácie o aplikácii Dôvera nájdete na www.dovera.sk/mobilna-aplikacia.

3.3.2014

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+