MojAndroid

Motorola Moto X sa predáva iba v zahraničí, no šikovnejší z vás si ju dokážu zakúpiť aj na Slovensku. Pre tých, ktorí si na to netrúfajú, máme aplikáciu s názvom AcDisplay. Tá vám nahradí aspoň perfektný systém notifikácií, ktoré Moto X ponúka, aj keď s istými nedostatkami. Ak totižto nemáte AMOLED displej, značne pocítite väčšiu spotrebu batérie.

acdisplay-1

AcDisplay je port známych notifikácií z Moto X, ktoré sa zobrazujú na celom displeji v čase, kedy je vypnutý. Vždy dostanete upozornenie na zmeškanú udalosť, no namiesto toho, aby ste museli zariadenie odomknúť a rozsvietiť displej, dozviete sa o čo ide bez toho, aby ste sa svojho smartfónu vôbec dotkli. Potom je len na vás, či budete na notifikáciu reagovať alebo nie. Aplikácia AcDisplay ponúka samozrejme aj niekoľko nastavení a ďalších funkcií. Neodporúčame vám ju však inštalovať, ak nemáte zariadenie s AMOLED displejom, ktoré nerozsvecuje čierne pixely. Mohli by ste totižto pocítiť vyššiu spotrebu batérie.

acdisplay-2 acdisplay-3

Ďalšie informácie o aplikácii AcDisplay sú dostupné na fóre XDA, kde si môžete stiahnuť aj inštalačný balík .apk. Upozorňujeme, že aplikácia správne funguje len so zariadeniami, ktoré majú Android 4.4 KitKat, takže ak nedisponujete najnovšou verziou Androidu, aplikáciu môžete iba vyskúšať a dúfať, že bude fungovať korektne aj vám. Titul je dostupný aj v Obchode Play a ak vás zaujal, môžete si ho nainštalovať pomocou odkazu nižšie.

15.2.2014

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+