MojAndroid

Na našom webe práve spúšťame novú súťaž, v ktorej môžete vyhrať kvalitné bluetooth slúchadlá AKG N200nc v hodnote až 259 eur. Ak o ne máte záujem, neváhajte a zapojte sa aj vy. Stačí odpovedať na tri súťažné otázky a slúchadlá môžu byť vaše.

AKG N200nc: Kvalitný zvuk, pohodlie a skvelá výdrž

Tieto slúchadlá ponúkajú nákrčník, ktorý je veľmi príjemný a dostatočne ohybný. Jeho výhody oceníte v prípadoch, keď potrebujete slúchadlá rýchlo vytiahnuť z uší a nemáte ich kam odložiť. Spoľahnúť sa môžete na kvalitné spracovanie a hodnotné materiály. Samozrejmosťou je ovládanie hudby či telefonátov priamo prostredníctvom slúchadiel.

Zvuk z týchto slúchadiel je kvalitný, vyvážený a nechýbajú ani poriadne basy. Sú ideálne na počúvanie hudby, podcastov či pozeranie filmov. Vďaka aktívnemu potlačeniu hluku ich využijete napríklad v lietadle, autobuse, vlaku a podobne.

Ako vyhrať nové slúchadlá AKG N200nc?

Princíp je veľmi jednoduchý. Stačí správne odpovedať na súťažnú otázku a vyplniť svoje údaje v súťažnom formulári nižšie. Následne budete zaradení do žrebovania o bluetooth slúchadlá AKG N200nc.

AKG N200nc tlacidla

Súťaž začína dnes, 26. 11. 2019 a končí 3. 12. 2019. Po ukončení súťaže vyžrebujeme zo všetkých správne odpovedajúcich jedného šťastného výhercu.

Správne odpovede na súťažné otázky nájdete v našom teste slúchadiel AKG N200nc.

Pokiaľ sa vám súťažný formulár nezobrazuje, kliknite na tento odkaz.

Podmienky súťaže:

  • Organizátor súťaže je portál MojAndroid.sk v spolupráci so spoločnosťou Samsung
  • Pre zapojenie sa do súťaže je potrebné správne odpovedať na jednu súťažnú otázku a vyplniť svoje údaje vo formulári „Súťaž: Vyhrajte AKG N200nc“ v rámci článku „Súťaž: Vyhrajte slúchadlá AKG N200nc za tri správne odpovede“
  • Súťaž začína 26. 11. 2019 a končí 3. 12. 2019 o polnoci. Zúčastniť sa môže každý len raz, duplicitné odpovede budú vymazané.
  • Vyžrebovaný súťažiaci vyhrá hlavnú výhru – slúchadlá AKG N200nc
  • Výherca bude vyžrebovaný do 6. 12. 2019, výhercu oznámime na stránke MojAndroid.sk.
  • Do súťaže sa môže zapojiť každá fyzická osoba s trvalým pobytom na území Slovenskej republiky s vekom 18 a viac rokov v čase zapojenia sa do súťaže.
  • Súťaže sa nemôžu zúčastniť vlastníci, zamestnanci organizátora a ich blízke osoby (v zmysle §116 OZ), ani iné subjekty spojené s organizáciou tejto súťaže a ich blízke osoby.
  • Na výhru v súťaži nevzniká právny nárok. V zmysle § 845 Obč. zákonníka v platnom znení nemožno výhru vymáhať a to ani prostredníctvom súdu.
  • Výhry zo súťaže sú predmetom dane z príjmov fyzických osôb v zmysle zákona č. 595/2003 Z.z. o dani z príjmov a výhercovia sú povinní pri zdanení výhry postupovať podľa toho zákona. Výhry, ktoré výhercovia obdržia predstavujú výhry pred zdanením. Podľa zákona č 595/2003 Z.z. o dani z príjmov, výhry z reklamnej súťaže alebo žrebovania, ktoré neprevyšujú výšku 350 € zdaneniu nepodliehajú.
  • Organizátor súťaže si vyhradzuje právo rozhodovať o všetkých otázkach týkajúcich sa tejto súťaže podľa vlastného uváženia a vyhradzuje si tiež právo kedykoľvek obmedziť, odložiť, prerušiť, zmeniť alebo zrušiť súťaž a jej pravidlá.
26.11.2019

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+