MojAndroid

V poradí už siedmy ročník ankety o najlepšie slovenské mobilné aplikácie je tu! 4ka Android Code 2017 prináša možnosť hlasovať v siedmich kategóriách za tie najlepšie aplikácie, pričom môžete vyhrať atraktívne ceny. Hlasovanie prebieha od 4. novembra do 31. decembra 2017. Hlasuje sa v siedmich kategóriách TV aplikácie, spravodajské aplikácie, nakupovanie a predaj, doprava, hry, slovenské aplikácie – všeobecne a svetové aplikácie.

hlasovanie android code

Aby ste boli zapojení do žrebovania, stačí hlasovať v každej kategórii za jednu aplikáciu, správne vyplniť kontaktné údaje a hlasovanie potvrdiť v e-maili, ktorý vám bude zaslaný na vami zadanú e-mailovú adresu. Aby ste sa vedeli zorientovať medzi súťažnými aplikáciami, tak vám dnes predstavíme kategóriu Svetové aplikácie.

Sygic Travel VR

Hneď prvou aplikáciou v dnešnej kategórii je aplikácia Sygic Travel VR. Prináša pre všetkých priaznivcov virtuálnej reality zážitok spoznávania rôznych kútov sveta. V rámci mobilnej aplikácie je k dispozícii až 5000 unikátnych 360-stupňových videí celkovo zo 40 rôznych svetových destinácií. Nechýba jednoduchý a prehľadný dizajnový jazyk aplikácie či detailné informácie a zaujímavé fakty o dostupných destináciách.

Verzia: 1.7
Aktuálna cena: Zdarma
Verzia: 1.7
Aktuálna cena: Zdarma

Mobile Security & Antivirus

Známa mobilná aplikácia Mobile Security & Antivirus z dielne spoločnosti ESET stavia na bezpečnosť vášho Android zariadenia. ESET Mobile Security & Antivirus je prémiové riešenie kybernetickej bezpečnosti, ktoré chráni váš smartfón a tablet. Nechýba automatické preskenovanie stiahnutých aplikácií a súborov, Anti-Theft, karanténa a ochrana proti USSD zraniteľnosti.

Verzia: Rôzne
Aktuálna cena: Zdarma
Verzia: Rôzne
Aktuálna cena: Zdarma

sli.do

Poznáte aplikáciu sli.do? Ide o šikovného pomocníka pre spätnú väzbu a miesto pre zoskupenie otázok naživo z publika – napríklad v prípade prednášok či prezentácií. Vo všeobecnosti môžeme tvrdiť, že je aplikácia zameraná najmä na otázky a odpovede či anketu. Aplikácia ako taká ponúka príjemné a prehľadné grafické spracovanie, poteší tiež intuitívne ovládanie.

Verzia: N/A
Aktuálna cena: Zdarma
Verzia: N/A
Aktuálna cena: Zdarma

Beesafe

BeeSafe je bezpečnostná platforma, ktorá prináša efektívne zvýšenie osobnej a korporátnej bezpečnosti. Monitoruje aktivitu používateľa a až v prípade potreby vyšle automatické volanie o pomoc s hlásením o jeho aktuálnej polohe. Aplikácia funguje prostredníctvom smartfónu, inteligentných hodiniek, či rôznych rádiových a satelitných zariadení. Práve vďaka tomu slúži v akomkoľvek teréne.

Verzia: 1.6.5
Aktuálna cena: Zdarma
Verzia: 1.6.5
Aktuálna cena: Zdarma

Trevl

Aplikácia Trevl ponúka možnosť objavovať a najmä lepšie spoznávať nové či neznáme miesta pomocou príbehov a interaktívneho obsahu. Obsah aplikácie je tvorený komunitou používateľov vďaka čomu každý, kto pozná zaujímavé miesto vo svojom okolí, respektíve akúkoľvek zaujímavosť spojenú s týmto miestom, môže zdieľať svoje vedomosti s ostatnými cestovateľmi.

Verzia: 1.09
Aktuálna cena: Zdarma

Couple Tracker

Aplikácia Couple Tracker umožňuje párom sledovať a vzájomne si vymieňať textové správy (SMS), históriu telefonických hovorov, históriu GPS  polohy a Facebookových aktivít (lajkov a komentárov) v reálnom čase. Aplikácia pomáha odhaliť podvádzajúceho partnera a snaží sa znížiť riziko nevery, odstrániť predpoklady pre žiarlivé správanie.

Verzia: 1.97
Aktuálna cena: Zdarma

Feel The Wear

Mobilná aplikácia Feel The Wear dáva možnosť vlastných vibračných vzorov a zvukov pre notifikácie na hodinkách Android Wear. Rieši tým problém slabého vibrovania hodiniek, kvôli ktorému si notifikácie často nevšimneme. Aplikácia ma množstvo nastavení, ako vlastné vibrovania a zvuky pre rôzne kontakty, vyzváňanie o celej hodine, notifikácia odpojenia sa telefónu, automatizácia cez Tasker a iné.

Verzia: Rôzne
Aktuálna cena: Zdarma
Verzia: Rôzne
Aktuálna cena: Zdarma

Simple Calendar

Aplikácia Simple Calendar resp. Jednoduchý kalendár je ľahko použiteľný kalendár so všetkými základnými funkciami. Obsahuje aj CalDAV synchronizáciu, pomocou ktorej viete synchronizovať udalosti medzi aplikáciami. Neobsahuje žiadne reklamy, z vývojárskeho hľadiska je zaujímavá aj tým, že má otvorený zdrojový kód, miesto javy je napísaná v kotline a je preložená do 18 jazykov.

Verzia: 3.3.2
Aktuálna cena: Zdarma
Verzia: 3.3.2
Aktuálna cena: Zdarma

Simple Gallery

Mobilná aplikácia s názvom Simple Gallery prichádza od rovnakých vývojárov, ako predchádzajúci titul Simple Calendar. Ponúkne jednoduchý a prehľadný dizajnový jazyk, základné funkcie galérie a tiež priestor pre úpravu vašich fotografií. Neobsahuje žiadne reklamy, z vývojárskeho hľadiska je zaujímavá aj tým, že má otvorený zdrojový kód, miesto javy je napísaná v kotline a je preložená do 19 jazykov.

Verzia: 3.6.2
Aktuálna cena: Zdarma
Verzia: 3.6.2
Aktuálna cena: Zdarma

Buď vedomý

Aplikácia s názvom Buď vedomý pomôže človeku spoznať sám seba, svoje vzorce správania a podnety, ktoré ich spúšťajú. Na základe tohto potom dokáže svoj život prežívať viac vedome, v prítomnosti a stávať sa svojim vlastným pánom. Základom aplikácie sú zdroje ako Tolleho „Tu a teraz“ a Gurdžijevove „STOP cvičenie“. K dispozícii je aj bezplatná skúšobná verzia “Buď vedomý DEMO.”

Verzia: 1.02.002
Aktuálna cena: 2,49 €
Verzia: 1.02.002
Aktuálna cena: 2,49 €

Hlasujte a vyhrajte!

Aby ste boli zapojení do žrebovania v ankete 4ka Android Code 2017, musíte zahlasovať vždy za jednu mobilnú aplikáciu v každej zo 7 súťažných kategórií, vyplniť svoje kontaktné údaje a potvrdiť hlasovanie na odkaze, ktorý vám bude doručený po hlasovaní na vami zadaný e-mail. Následne budete zaradení do žrebovania o hodnotné vecné ceny.

hlasovanie android code

Ceny pre hlasujúcich

Odovzdať svoj hlas v ankete 4ka Android Code 2017 sa oplatí aj vďaka cenám, ktoré si pre hlasujúcich pripravili partneri ankety. Okrem predplatených kariet s kreditom od 4ky bude určite veľkou motiváciou aj štýlový smartfón Xiaomi Mi6, ktorý odovzdáme jednému vyžrebovanému hlasujúcemu po ukončení ankety a vyhlásení výsledkov. Neváhajte preto ani chvíľu a hlasujte.

Generálnym partnerom ankety 4ka Android Code 2017 je operátor 4ka. Hlavnými partnermi sú Tatra Banka, ESET a Xiaomi

28.12.2017

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+